О выдвижении кандидатуры Принца Ага Хана на соискание Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2002 года N 1288
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2001 года "О Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан" постановляет:
1. За активную деятельность, направленную на укрепление мира и дружбы, взаимного доверия между народами, выдвинуть на соискание Государственной премии мира и прогресса Первого Президента Республики Казахстан кандидатуру Принца Ага Хана, лидера Организации Ага Хана по Развитию (ОАХР).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ханзада Ага Ханның кандидатурасын Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығына ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 6 желтоқсан N 1288
"Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 5 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Бейбiтшiлiктi және халықтар арасындағы достықты, өзара сенiмдi нығайтуға бағытталған белсендi қызметi үшiн Даму жөнiндегi Ага Хан Ұйымының (ДАХҰ) жетекшiсi Ханзада Ага Ханның кандидатурасы Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентiнiң Мемлекеттiк бейбiтшiлiк және прогресс сыйлығына ұсынылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі