О передаче резиденции Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан в коммунальную собственность Акмолинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2002 года N 1292
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Передать из республиканской собственности резиденцию Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан (далее - Резиденция), расположенную по адресу: город Кокшетау, улица Береговая, 107, в коммунальную собственность Акмолинской области.
2. Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан, Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом Акмолинской области в установленном порядке обеспечить передачу Резиденции в коммунальную собственность.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің резиденциясын Ақмола облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 9 желтоқсан N 1292
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің мынадай мекен-жай бойынша: Көкшетау қаласы, Береговая көшесі, 107, орналасқан резиденциясы (бұдан әрі - Резиденция) республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Ақмола облысының әкімдігімен бірлесіп, белгіленген тәртіппен Резиденцияның коммуналдық меншікке берілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі