О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1296
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 47, в графе "Наименование законопроекта" слова "О внесении изменений и дополнений в Водный кодекс Республики Казахстан" заменить словами "Водный кодекс Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 47-1 следующего содержания:
___________________________________________________________________
47-1  О внесении    АФП  сентябрь  октябрь  ноябрь  Жашибеков Г.Б.
дополнений
в Закон
Республики
Казахстан
"О национальном
архивном фонде
и архивах"
___________________________________________________________________
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 10 желтоқсан N 1296
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 ақпандағы N 218 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
"Заң жобасының атауы" деген бағандағы реттік нөмірі 47-жолда "Қазақстан Республикасының Су кодексіне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Су кодексі" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 47-1-жолмен толықтырылсын:
_________________________________________________________________
47-1. "Ұлттық мұрағат  ҚПА  қыркүйек қазан  қараша  Жәшібеков Ғ.Б.
қоры мен
мұрағаттар
туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына толық.
тырулар енгізу
туралы
_________________________________________________________________
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі