О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2002 года N 1335
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 "О перечне объектов государственной собствености, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513) следующие дополнения:
перечень акционерных обществ, государственные пакеты акций которых не подлежат приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2006 года, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 40 и 41, следующего содержания:
"40. ОАО "Республиканская газета "Егемен Казакстан"
(г. Астана) 100%
41. ОАО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
(г. Астана) 100%".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 20 желтоқсан N 1335
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекешелендіруге жатпайтын мемлекеттік меншік объектілерінің тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2006 жылға дейінгі акциялардың мемлекеттік пакеттері жекешелендіруге, оның ішінде жекешелендірудің алдын ала сатысына жатпайтын акционерлік қоғамдардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 40 және 41-жолдармен толықтырылсын:
"40. "Егемен Қазақстан" республикалық газеті" ААҚ (Астана қаласы) 100%
41. "Казахстанская правда" республикалық газеті" ААҚ (Астана қаласы) 100%".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі