О присуждении Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан в 2002 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2002 года N 1338
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. За плодотворную научную, творческую и общественную деятельность присудить Государственную молодежную премию "Дарын" Правительства Республики Казахстан в 2002 году:
Акынбабакызы Аксункар     - корреспонденту Алматинской областной
газеты "Жетiсу"
Бокашу Галыму Кабдулулы   - директору дирекции информационно-
аналитических программ закрытого
акционерного общества "Республиканская
корпорация "Телевидение и радио
Казахстана"
Бурибаеву                 - главному дирижеру симфонического
Алану Аскаровичу            оркестра филармонии города Астаны
Джангирову                - арт-директору товарищества с
Адильбеку Галимовичу        ограниченной ответственностью
"Баур плюс"
Каримжанову               - члену национальной сборной команды
Нуржану Мынжасарулы         Республики Казахстан по боксу
Онгарбаеву                - преподавателю Казахского
Ердосу Калимуллаулы         национального университета имени
Аль-Фараби
Сериковой Лизе Зинельевне - актрисе Государственного академического
театра для детей и юношества имени
Г. Мусрепова
Сулейменовой              - солистке фольклорного оркестра
Карагоз Аскаровне           Республиканской гвардии Республики
Казахстан
Тупицыну                  - депутату Павлодарского городского
Сергею Геннадьевичу         маслихата
Творческому коллективу
"Нур-Мукасан":
Конысбаеву                - солисту творческого коллектива
Нурлану Исатаевичу
Шахзадаеву                - солисту творческого коллектива
Мукасану Досмуратовичу
Коллективу авторов:
Ахметову                  - ведущему научному сотруднику Научного
Ермеку Абибуллаевичу        центра хирургии имени А.Н. Сызганова
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Ешмуратову                - научному сотруднику Научного
Темуру Шерхановичу          центра хирургии имени А.Н. Сызганова
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Калибекову                - аспиранту Научного центра хирургии
Кайрату Жакиновичу          имени А.Н. Сызганова Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Кожабергенову             - аспиранту Научного центра хирургии
Асылбеку Байгалиевичу       имени А.Н. Сызганова Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Лукьянченко               - аспиранту Научного центра хирургии
Павлу Павловичу             имени А.Н. Сызганова Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Ширтаеву                  - врачу Научного центра хирургии имени
Бахытжану Керимбековичу     А.Н. Сызганова Министерства
здравоохранения Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 желтоқсан N 1338
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Мыналарға ғылыми, шығармашылық және қоғамдық жемiстi қызметi үшiн Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы берiлсiн:
Ақынбабақызы          - Алматы облыстық "Жетiсу" газетiнiң
Ақсұңқар                тілшісi
Боқаш Ғалым           - "Қазақстан теледидары мен радиосы"
Қабдұлұлы               республикалық корпорациясы" жабық
акционерлiк қоғамы ақпараттық сараптама
бағдарламалары дирекциясының директоры
Бөрiбаев              - Астана қаласы филармониясының
Алан Асқарұлы           симфониялық оркестрiнiң бас дирижерi
Жәңгіров              - "Бауыр плюс" жауапкершiлiгi шектеулi
Әдiлбек Ғалымұлы        серiктестiгiнiң арт-директоры
Кәрiмжанов            - Қазақстан Республикасының бокстан
Нұржан Мыңжасарұлы      ұлттық құрама командасының мүшесі
Оңғарбаев             - Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық
Ердос Қалимұллаұлы      университетiнiң оқытушысы
Серiкова              - Ғ. Мүсiрепов атындағы мемлекеттiк
Лиза Зинелқызы          академиялық балалар мен жасөспiрiмдер
театрының актрисасы
Сүлейменова           - Қазақстан Республикасының
Қаракөз Асқарқызы       Республикалық ұланы фольклорлық
оркестрiнiң солисi
Тупицын               - Павлодар қалалық мәслихатының
Сергей Геннадьевич      депутаты
"Нұр-Мұқасан"
шығармашылық ұжымы:
Қонысбаев             - шығармашылық ұжымның солисi
Нұрлан Исатайұлы
Шахзадаев             - шығармашылық ұжымның солисi
Мұқасан Досмұратұлы
Авторлар ұжымы:
Ахметов               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ермек Әбибұллаұлы       сақтау министрлiгi A.H. Сызғанов атындағы
Хирургия ғылыми орталығының жетекшi
ғылыми қызметкерi
Ешмұратов             - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Темiр Шерханұлы         сақтау министрлiгi A.H. Сызғанов атындағы
Хирургия ғылыми орталығының ғылыми
қызметкерi
Қалибеков             - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Қайрат Жақынұлы         сақтау министрлiгi А.Н. Сызғанов атындағы
Хирургия ғылыми орталығының аспиранты
Қожабергенов          - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Асылбек Байғалиұлы      сақтау министрлiгi А.Н. Сызғанов атындағы
Хирургия ғылыми орталығының аспиранты
Лукьянченко           - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Павел Павлович          сақтау министрлiгi A.H. Сызғанов атындағы
Хирургия ғылыми орталығының аспиранты
Шiртаев               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Бақытжан Керiмбекұлы    сақтау министрлiгi А.Н. Сызғанов атындағы
Хирургия ғылыми орталығының дәрiгерi.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастағы күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі