О внесении изменения и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 685 и от 22 мая 2002 года N 550
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1344. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 ноября 2003 г. N 1191 (P031191)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнение:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 685 "О премиях в области науки" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 22, ст. 243):
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"Присуждение премий, указанных в пункте 1 настоящего постановления, возложить на:
Национальную академию наук Республики Казахстан - премий, перечисленных в абзацах втором, третьем, четвертом, пятом;
Министерство образования и науки Республики Казахстан - премий, перечисленных в абзацах шестом, седьмом, девятом.";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 550 "О некоторых вопросах Национальной академии наук Республики Казахстан":
в Уставе республиканского государственного учреждения "Национальная академия наук Республики Казахстан", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 18-1) следующего содержания:
"18-1) присуждение премий имени выдающихся ученых, определяемых Правительством Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 және 2002 жылғы 22 мамырдағы N 550 қаулыларына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 желтоқсан N 1344. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.27. N 1191 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) "Ғылым саласындағы сыйлықтар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 22, 243-құжат):
2-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген сыйлықтарды тағайындау:
Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясына - екінші, үшінші, төртінші, бесінші абзацтарда көрсетілген сыйлықтар;
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігіне - алтыншы, жетінші, тоғызыншы абзацтарда көрсетілген сыйлықтар жүктелсін.";
2) "Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 22  мамырдағы N 550 қаулысына :
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің жарғысында:
14-тармақ мынадай мазмұндағы 18-1) тармақшамен толықтырылсын:
"18-1) Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін аса көрнекті ғалымдардың атындағы сыйлықтарды тағайындау;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі