Об установлении единых государственных систем координат, высот, гравиметрических и спутниковых измерений, а также масштабного ряда государственных топографических карт и планов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1403. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2023 года № 208.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.03.2023 № 208.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О геодезии и картографии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить на территории Республики Казахстан:
единую государственную систему координат, высот, гравиметрических и спутниковых измерений, приняв за начало координат центр Круглого зала Пулковской обсерватории, а исходный уровень высот - ноль Кронштадтского футштока в Балтийском море, расположенные на территории Российской Федерации;
масштабный ряд государственных топографических:
карт 1:10000, 1:25000, 1:50000, 1:100000, 1:200000, 1:500000, 1:1000000;
планов 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Координаталардың, биіктіктердің, гравиметриялық және спутниктік өлшемдердің, сондай-ақ мемлекеттік топографиялық карталар мен жоспарлар масштабтық қатарының бірыңғай мемлекеттік жүйелерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 28 желтоқсан N 1403. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.03.2023 № 208 қаулысымен.
"Геодезия және картография туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының аумағында:
координаталардың, биіктіктердің, гравиметриялық және спутниктік өлшемдердің бірыңғай мемлекеттік жүйелері, Пулков обсерваториясының дөңгелек залының ортасын бастапқы координатасы, ал негізгі биіктік деңгейі ретінде Ресей Федерациясының аумағында орналасқан Балтық теңізіндегі Крондштадтық футштокының нолі алынсын;
мемлекеттік топографиялық карталардың 1:10000, 1:25000, 1:50000, 1:100000, 1:200 000, 1:500000, 1:1 000000;
жоспарлардың 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000 масштабтық қатары белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі