О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 310
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 1404
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 310 "О создании закрытого акционерного общества "Национальная компания" Казакстан темiр жолы" (САПП РК, 2002 г., N 9, ст. 76-77) следующие изменения:
пункт 1 и подпункт 2) пункта 4 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 наурыздағы N 310 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 28 желтоқсан N 1404
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 15 наурыздағы N 310 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 9, 76-77-құжаттар) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ және 4-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі