О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года N 239
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N 239a
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2002 года N 239 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2002 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 3 к указанному постановлению:
в подпункте 1) графы 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "рентного подхода" дополнить словами "и ландшафтного картографирования";
2) в приложении 5 к указанному постановлению:
в графе 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "7999,4", "3730,5", "12332,9", "2990" заменить цифрами "3700,0", "7621,4", "9820,1", "4965,9" соответственно;
3) в приложении 7 к указанному постановлению:
таблицу пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить строкой, порядковый номер 6, следующего содержания:
"6                            Создание электронных     октябрь- Агентство
цифровых карт территории декабрь  Республики
пилотной зоны (два райо-          Казахстан
на Актюбинской области):          по управле-
подготовительные работы;          нию земель-
создание единых кодифи-           ными ресур-
каторов; актуализация             сами
картографических данных;
создание кадастровых
цифровых электронных
карт; создание топогра-
фических цифровых элект-
ронных карт; создание
почвенных цифровых
электронных карт;
создание геоботанических
цифровых электронных
карт; сдача работ      ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 22 ақпандағы N 239 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 18 желтоқсан N 239а
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 22 ақпандағы N 239 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шара" деген 5-бағанының 1) тармақшасында: "ренталық әдiс" деген сөздерден кейiн "және ландшафтық картографиялау" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 5-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң "Бағдарламаларды (кiшi бағдарламаларды) iске асыру жөнiндегi iс-шара" деген 5-бағанында:
"7999,4", "3730,5", "12332,9", "2990" деген сандар тиiсiнше "3700,0", "7621,4", "9820,1", "4965,9" деген сандармен ауыстырылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 7-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесi мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 6-жолмен толықтырылсын:
__________________________________________________________________
6|  | |  |"Пилоттық аймақ аумағының    |қазан-жел- |Қазақстан
|  | |  |электрондық сандық карталарын|тоқсан     |Pecпубликасы.
|  | |  |жасау (Ақтөбе облысының 2 ау.|           |ның Жер
|  | |  |даны): дайындық жұмыстары;   |           |ресурстарын
|  | |  |бірыңғай кодификаторларды жа.|           |басқару
|  | |  |сау; картографиялық деректер.|           |жөніндегі
|  | |  |ді жандандыру; кадастрлық    |           |агенттігі
|  | |  |сандық электрондық карталарды|           |
|  | |  |жасау; топографиялық сандық  |           |
|  | |  |электрондық карталарды жасау;|           |
|  | |  |тoпырақтың сандық электрондық|           |
|  | |  |карталарын жасау; геоботани. |           |
|  | |  |калық сандық электрондық кар.|           |
|  | |  |таларды жасау; жұмыстарды    |           |
|  | |  |тапсыру";                    |           |
__________________________________________________________________
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі