О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Рсепублики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2003 года N 16. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 892.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.09.2003 № 892.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652 "О пользовании сотовой связью" следующие дополнения и изменение:
в пункте 1:
после слов "Премьер-Министру Республики Казахстан," дополнить словами "Председателю Сената Парламента Республики Казахстан, Председателю Мажилиса Парламента Республики Казахстан,";
после слов "заместителям Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан," дополнить словами "заместителю Председателя Сената Парламента Республики Казахстан, заместителю Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан,";
слово "росписи" заменить словами "плану финансирования".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 қаңтар N 16. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.02. N 892 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ұялы байланысты пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 мамырдағы N 652 қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасына, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасына," деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасарларына," деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Төрағасының орынбасарына, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Төрағасының орынбасарына," деген сөздермен толықтырылсын;
"бюджет тізімдемесіне" деген сөздер "бюджеттің қаржыландыру жоспарына" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі