Отдельные вопросы республиканских государственных предприятий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 2003 года N 33
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать:
1) "Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Производственно-эксплуатационное предприятие Парламента Республики Казахстан" путем его преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция административных зданий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан" (далее - Предприятие);
2) "Коммунальное Государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Жилищно-коммунальное хозяйство Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан" путем преобразования в Республиканское государственное казенное предприятие "Дирекция по эксплуатации служебного жилья Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан" (далее - Дирекция).
2. Определить основным предметом деятельности:
1) Предприятия - осуществление эксплуатации служебных зданий Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан и выполнение снабженческих функций;
2) Дирекции - осуществление эксплуатации служебного жилья Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан и выполнение снабженческих функций.
3. Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан (по согласованию):
1) представить на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан уставы вновь образованных организаций и обеспечить их государственную регистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының республикалық мемлекеттік кәсіпорындарының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 17 қаңтар N 33
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Өндiрiстiк-пайдалану кәсiпорны шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк кәсiпорны" оны "Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының Әкiмшiлiк ғимараттар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) етiп қайта құру жолымен;
2) "Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы шаруашылық жүргiзу құқығындағы коммуналдық мемлекеттiк кәсiпорны" оны "Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының Қызметтiк тұрғын үйлердi пайдалану жөнiндегi дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны (бұдан әрi - Дирекция) етiп қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қызметiнiң негiзгi мәнi:
1) Кәсiпорынның - Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының қызметтiк ғимараттарын пайдалануды жүзеге асыру және жабдықтау функцияларын орындау;
2) Дирекцияның - Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының қызметтiк тұрғын үйлерiн пайдалануды жүзеге асыру және жабдықтау функцияларын орындау болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы (келiсiм бойынша):
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне жаңадан құрылған ұйымдардың жарғыларын бекiтуге ұсынсын және олардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі