О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2000 года N 806
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 96. Утратило силу постановлением Правительства РК от 6 октября 2006 года N 965
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 96 утратило силу постановлением Правительства РК от 6 октября 2006 года N  965 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2000 года N 806 "Об утверждении Правил возмещения затрат на медицинскую помощь" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 24, ст. 285) следующие изменения и дополнения:
в Правилах возмещения затрат на медицинскую помощь, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"заработная плата работников, в том числе премирование и материальная помощь (при наличии экономии фонда оплаты труда), оплата сверхурочной работы, работы в праздничные и выходные дни";
абзацы десятый и одиннадцатый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"командировочные расходы;
услуги, работы, оказываемые юридическими и физическими лицами по договору, в том числе банковские услуги;
обязательный технический осмотр медицинских автотранспортных средств;
санитарная обработка внутренних помещений зданий и прилегающей к ним территории, стерилизация медицинского инструментария;
охрана здания (объекта) и прилегающей к нему территории;
арендная плата по основным средствам";
в пункте 3:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"заработная плата работников, в том числе премирование и материальная помощь (при наличии экономии фонда оплаты труда), оплата сверхурочной работы, работы в праздничные и выходные дни;";
абзацы одиннадцатый и двенадцатый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"командировочные расходы;
услуги, работы, оказываемые юридическими и физическими лицами по договору, в том числе банковские услуги;
обязательный технический осмотр медицинских автотранспортных средств;
санитарная обработка внутренних помещений зданий и прилегающей к ним территории, стерилизация медицинского инструментария;
охрана здания (объекта) и прилегающей к нему территории;
арендная плата по основным средствам";
в абзаце первом пункта 6 после слова "помощь" дополнить словами ", рассчитанных на основе нормативов расходов";
в пункте 7:
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"заработная плата работников, в том числе премирование и материальная помощь (при наличии экономии фонда оплаты труда), оплата сверхурочной работы, работы в праздничные и выходные дни;";
абзацы тринадцатый и четырнадцатый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"командировочные расходы;
услуги, работы, оказываемые юридическими и физическими лицами по договору, в том числе банковские услуги;
обязательный технический осмотр медицинских автотранспортных средств;
санитарная обработка внутренних помещений зданий и прилегающей к ним территории, стерилизация медицинского инструментария;
охрана здания (объекта) и прилегающей к нему территории;
арендная плата по основным средствам;";
в абзаце седьмом пункта 8 после слова "помощь" дополнить словами ", рассчитанных на основе нормативов расходов".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 27 мамырдағы N 806 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қаңтар N 96 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.10.06. N 965 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Медициналық көмекке жұмсалған шығындарды өтеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 27 мамырдағы N 806  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 24, 285-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Медициналық көмекке жұмсалған шығындарды өтеудiң ережесiнде:
1-тармақта:
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қызметкерлердiң жалақысы, оның iшiнде сыйлық және материалдық көмек беру (еңбекақы төлеу қорын үнемдеу болған кезде), мерзiмiнен тыс жұмысқа, мереке және демалыс күндердегi жұмысқа ақы төлеу;";
оныншы және он бiрiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"iссапар шығыстары;
шарт бойынша заңды және жеке тұлғалар көрсететiн қызметтер көрсету, жұмыстар, оның iшiнде банктiк қызметтер көрсету;
медициналық автокөлiк құралдарын мiндеттi техникалық тексеру;
ғимараттардың iшкi үй-жайларын және оларға iргелес аумақты санитарлық өңдеу, медициналық құрал-саймандарды зарарсыздандыру;
ғимаратты (объектiнi) және оған iргелес аумақты күзету;
негiзгi құралдар бойынша жалгерлiк ақы өтеледi.";
3-тармақта:
төртiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қызметкерлердiң жалақысы, оның iшiнде сыйлық және материалдық көмек беру (еңбекақы төлеу қорын үнемдеу болған кезде), мерзiмiнен тыс жұмысқа, мереке және демалыс күндердегi жұмысқа ақы төлеу;";
он бiрiншi және он екiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"iссапар шығыстары;
шарт бойынша заңды және жеке тұлғалар көрсететiн қызметтер көрсету, жұмыстар, оның iшiнде банктiк қызметтер көрсету;
медициналық автокөлiк құралдарын мiндеттi техникалық тексеру;
ғимараттардың iшкi үй-жайларын және оларға іргелес аумақты санитарлық өңдеу, медициналық құрал-саймандарды зарарсыздандыру;
ғимаратты (объектiнi) және оған iргелес аумақты күзету;
негiзгi құралдар бойынша жалгерлiк ақы өтеледi.";
6-тармақтың бiрiншi абзацындағы "көмекке көзделген" деген сөздерден кейiн ", шығыстар нормативтерi негiзiнде есептелген" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта:
бесiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"қызметкерлердiң жалақысы, оның iшiнде сыйлық және материалдық көмек беру (еңбекақы төлеу қорын үнемдеу болған кезде), мерзiмiнен тыс жұмысқа, мереке және демалыс күндердегi жұмысқа ақы төлеу;";
он үшiншi және он төртiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"iссапар шығыстары;
шарт бойынша заңды және жеке тұлғалар көрсететiн қызметтер көрсету, жұмыстар, оның iшiнде банктiк қызметтер көрсету;
медициналық автокөлiк құралдарын мiндеттi техникалық тексеру;
ғимараттардың iшкi үй-жайларын және оларға iргелес аумақты санитарлық өңдеу, медициналық құрал-саймандарды зарарсыздандыру;
ғимаратты (объектiнi) және оған iргелес аумақты күзету;
негiзгi құралдар бойынша жалгерлiк ақы өтеледi.";
8-тармақтың жетінші абзацындағы "көмекке көзделген" деген сөздерден кейін ", шығыстар нормативтері негізінде есептелген" деген сөздермен толықтырылсын;

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі