О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2003 года N 98
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1207 "Об утверждении Программы по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 32, ст. 424) следующие изменения и дополнение:
в тексте слова "Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения", "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" заменить соответственно словами "Министерству здравоохранения Республики Казахстан", "Министерство здравоохранения Республики Казахстан";
в Программе по противодействию эпидемии СПИДа в Республике Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в тексте слова "АЗО", "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения", "Агентству Республики Казахстан по делам здравоохранения", "Агентством Республики Казахстан по делам здравоохранения" заменить соответственно словами "МЗ РК",
"Министерство здравоохранения Республики Казахстан", "Министерству здравоохранения Республики Казахстан", "Министерством здравоохранения Республики Казахстан";
в разделе 1 "Паспорт":
в строке "Источники и объемы финансирования":
в абзаце первом:
цифры "47,264" заменить цифрами "30,615";
цифры "12,943" заменить цифрами "8,405";
цифры "11,015" заменить цифрами "8,405";
цифры "11,015" заменить цифрами "8,405";
цифры "15,668" заменить цифрами "15,115";
цифры "17,601" заменить цифрами "12,0";
слова "Министерство обороны - 12,805 млн. тенге, Министерство образования и науки - 1,190 млн. тенге" исключить;
дополнить словами "Министерство внутренних дел - 3,5 млн. тенге.";
в абзаце втором:
цифры "358,483" заменить цифрами "358,3";
цифры "80,547" заменить цифрами "80,5";
цифры "92,645" заменить цифрами "92,6";
цифры "92,646" заменить цифрами "92,6";
цифры "92,645" заменить цифрами "92,6";
в разделе 6 "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
таблицу абзаца второго изложить в следующей редакции:
____________________________________________________________________
Средства         ! 2002 год! 2003 год! 2004 год! 2005 год! Всего
--------------------------------------------------------------------
Республиканский

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегі N 1207 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы. 2003 жылғы 28 қаңтар N 98
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның iндетiне қарсы iс-әрекет жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламаны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1207 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 32, 424-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
мәтiндегi "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау ісі жөнiндегi агенттiгiне", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" деген сөздер тиiсiнше "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ның iндетiне қарсы іс-әрекет жөнiндегi 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламада:
мәтiндегi "ДСА", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттігi", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгiне" деген сөздер тиiсiнше "ҚР ДСМ", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Паспорт" деген 1-бөлімде:
"Қаржыландырудың көздерi мен көлемi" деген жолда:
бiрiншi абзацта:
"47,264" деген сандар "30,615" деген сандармен ауыстырылсын;
"12,943" деген сандар "8,405" деген сандармен ауыстырылсын;
"11,015" деген сандар "8,405" деген сандармен ауыстырылсын;
"11,015" деген сандар "8,405" деген сандармен ауыстырылсын;
"15,668" деген сандар "15,115" деген сандармен ауыстырылсын;
"17,601" деген сандар "12,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қорғаныс министрлiгi - 12,805 млн. теңге, Бiлiм және ғылым министрлiгi - 1,190 млн. теңге" деген сөздер алынып тасталсын;
"Iшкi iстер министрлiгi - 3,5 млн. теңге" деген сөздермен толықтырылсын;
екіншi абзацта:
"358,483" деген сандар "358,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"80,547" деген сандар "80,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"92,645" деген сандар "92,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"92,646" деген сандар "92,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"92,645" деген сандар "92,6" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қаржыландырудың қажеттi ресурстары және көздерi" деген 6-бөлімде:
екіншi абзацтың кестесi мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________
Қаражат           |2002 жыл |2003 жыл |2004 жыл |2005 жыл |Барлығы
__________________|_________|_________|_________|_________|________

бюджет               5,4      8,405     8,405      8,405   30,615
Местные
бюджеты             80,5       92,6      92,6       92,6    358,3
--------------------------------------------------------------------
в разделе 8 "План основных мероприятий по реализации программы":
в главе 8.2. "Информационно-образовательная работа по профилактике ВИЧ/СПИД":
в графе "Республиканский бюджет" строки, порядковый номер, 8.2.3 цифры "0,534" исключить;
графу "Республиканский бюджет" строки, порядковый номер, 8.2.4 изложить в следующей редакции:
"2002 год - 3,5
2003 год - 4,0
2004 год - 4,0
2005 год - 4,0
всего - 15,5";
в графе "Республиканский бюджет" строки, порядковый номер, 8.2.5 цифры "12,805" исключить;
в графе "Республиканский бюджет" строки, порядковый номер, 8.2.7 цифры "0,656" исключить;
в строке, порядковый номер, 8.2.11:
графу "Сроки исполнения" изложить в следующей редакции:
"2003-2004 гг.";
графу "Республиканский бюджет" изложить в следующей редакции:
"2003 год - 1,005
2004 год - 1,005
всего - 2,01";
графу "Республиканский бюджет" строки, порядковый номер, 8.2.12 изложить в следующей редакции:
"2002 год - 1,9
2003 год - 3,4
2004 год - 3,4
2005 год - 4,405
всего - 13,105";
в главе 8.3. "Мероприятия по предупреждению распространения ВИЧ среди контингентов рискованного поведения":
в графе "Республиканский бюджет" строки, порядковый номер, 8.3.6 цифры "0,656" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Республикалық         5,4      8,405     8,405     8,405    30,615
бюджет
Жергiлiктi           80,5      92,6      92,6      92,6     358,3
бюджеттер
___________________________________________________________________
"Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi негiзгi iс-шаралардың жоспары" деген 8-бөлімде:
"ЖҚТБ/АҚТҚ профилактикасы жөнiндегi ақпараттық-бiлiм беру жұмысы" деген 8.2-тарауда:
реттiк нөмiрi 8.2.3-жолдың "республикалық бюджет" деген бағанындағы "0,534" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 8.2.4-жолдың "республикалық бюджет" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жыл - 3,5
2003 жыл - 4,0
2004 жыл - 4,0
2005 жыл - 4,0
барлығы - 15,5";
реттік нөмiрi 8.2.5-жолдың "республикалық бюджет" деген бағанындағы "12,805" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 8.2.7-жолдың "республикалық бюджет" деген бағанындағы "0,656" деген сандар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 8.2.11-жолда:
"Орындалу мерзiмi" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003-2004 жж.";
"республикалық бюджет" деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2003 жыл - 1,005
2004 жыл - 1,005
барлығы - 2,01";
реттiк нөмiрi 8.2.12-жолдың "республикалық бюджет" деген бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жыл - 1,9
2003 жыл - 3,4
2004 жыл - 3,4
2005 жыл - 4,405
барлығы - 13,105";
"Мiнез-құлқы қатерлi контингенттер арасында АҚТҚ таратылуының алдын алу жөнiндегi iс-шаралар" деген 8.3-тарауда:
реттiк нөмiрi 8.3.6-жолдың "республикалық бюджет" деген бағанындағы "0,656" деген сан алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі