О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2003 года N 133. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 июня 2004 г. N 604 (P040604).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.06.2004 № 604.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 229 "Об утверждении лимитов штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан" следующие изменения:
в лимитах штатной численности государственных учреждений, подведомственных центральным исполнительным органам Республики Казахстан, финансируемых за счет средств республиканского бюджета, утвержденных указанным постановлением:
в разделе 8 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
строку "Республиканская клиническая психиатрическая больница 513" изложить в следующей редакции:
"Республиканский научно-практический центр психиатрии, психотерапии и наркологии 424";
в строке "Республиканский центр по профилактике и борьбе со СПИД" цифры "49" заменить цифрами "59";
в строке "Атырауская противочумная станция" цифры "295" заменить цифрами "302";
строку "Аральская противочумная станция - 172" изложить в следующей редакции:
"Араломорская противочумная станция - 179";
в строке "Актюбинская противочумная станция" цифры "58" заменить цифрами "63";
в строке "Уральская противочумная станция" цифры "296" заменить цифрами "301";
в строке "Талдыкорганская противочумная станция" цифры "243" заменить цифрами "250";
в строке "Мангистауская противочумная станция" цифры "94" заменить цифрами "107";
в строке "Шымкентская противочумная станция" цифры "99" заменить цифрами "104";
в строке "Кызылординская противочумная станция" цифры "175" заменить цифрами "182";
в строке "Жамбылская противочумная станция" цифры "51" заменить цифрами "63";
в строке "Шалкарская противочумная станция" цифры "48" заменить цифрами "55".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2003 жылғы 5 ақпан N 133. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.01. N 604 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелер штат санының лимиттерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 ақпандағы N 229  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдарына ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер штат санының лимиттерінде:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" деген 8-бөлiмде:
"Республикалық клиникалық психиатриялық аурухана 513" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық психиатрия, психотерапия және наркология ғылыми-практикалық орталығы 424";
"СПИД-тiң алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi республикалық орталық" деген жолдағы "49" деген сан "59" деген санмен ауыстырылсын;
"Атырау обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "295" деген сан "302" деген санмен ауыстырылсын;
"Арал обаға қарсы күрес станциясы - 172" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Арал теңiзi обаға қарсы күрес станциясы - 179";
"Ақтөбе обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "58" деген сан "63" деген санмен ауыстырылсын;
"Орал обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "296" деген сан "301" деген санмен ауыстырылсын;
"Талдықорған обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "243" деген сан "250" деген санмен ауыстырылсын;
"Маңғыстау обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "94" деген сан "107" деген санмен ауыстырылсын;
"Шымкент обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "99" деген сан "104" деген санмен ауыстырылсын;
"Қызылорда обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "175" деген сан "182" деген санмен ауыстырылсын;
"Жамбыл обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "51" деген сан "63" деген санмен ауыстырылсын;
"Шалқар обаға қарсы күрес станциясы" деген жолдағы "48" деген сан "55" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі