О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2003 года N 144. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 (P041119).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 № 1119.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 962 "Некоторые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 29, ст. 322) следующее изменение:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением, в пункте 17 слово "пятерых" заменить словом "четырех".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 962 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 7 ақпан N 144. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1119 қаулысымен ~P041119
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 3 қыркүйектегі N 962  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 322-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі туралы ережеде, 17-тармақтағы "бес" деген сөз "төрт" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі