О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2001 года N 1006
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2003 года N 199. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года № 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2001 года N 1006 "Об утверждении Программы консервации уранодобывающих предприятий и ликвидации последствий разработки урановых месторождений на 2001-2010 годы" следующие изменения:
в Программе консервации уранодобывающих предприятий и ликвидации последствий разработки урановых месторождений на 2001-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
таблицу 3 изложить в следующей редакции:
"                                                      Таблица 3
Сводные
таблицы стоимости рекультивационных мер
Объекты I очереди (2001-2005 гг.)
____________________________________________________________________
N !     Объекты       !  Вид      !Стоимость работ! Период
п/п!                   !  работ    !   млн. тенге  ! выполнения;
!                   !           !               ! источник
!                   !           !               ! финансирования
--------------------------------------------------------------------
1 !        2          !     3     !       4       !        5
--------------------------------------------------------------------
1  Северный            консервация    103,6         2001-2002
Казахстан                        (49,3-54,3)     Республиканский
Рудник N 12                                      бюджет
Рудоуправления N 5
(месторождение
Грачевское)
2  Рудник N 3          консервация    118,0         2001-2003
Рудоуправления N 4                (50,4-60,1     Республиканский
(месторождения                     -7,5)         бюджет
Шокпак и Камышовое)
3  Рудник N 1 и N 2    ликвидация     127,0         2001-2003
Рудоуправления N 4                (50,3-69,0-    Республиканский
(месторождение                     7,7)          бюджет
Ишимское)
4  Месторождение       консервация    106,6         2002-2003
Косачиное                         (52,0-54,6)    Республиканский
бюджет
5  Южный Казахстан     ликвидация     506,4         2002-2005
Восточный рудник                  (75,0-182,0-   Республиканский
(месторождения                     150,0-99,4)   бюджет
Бота-Бурум и
Джусандалинское)
6  Рудник N 8          консервация    260,0         2003-2004
Рудоуправления N 3                (138,0-122,0)  Республиканский
(месторождение                                   бюджет
Заозерное)
7  Рудник N 9          ликвидация     161,9         2003-2004
Рудоуправления N 3                (49,4-112,5)   Республиканский
(месторождение                                   бюджет
Тастыколь)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 25 шiлдедегi N 1006 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 25 ақпан N 199. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Уран өндiретiн кәсiпорындарды консервациялаудың және уран кен орындарын өндiрудiң салдарларын жоюдың 2001-2010 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 шілдедегi N 1006 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Уран өндiретiн кәсiпорындарды консервациялаудың және уран кен орындарын өндiрудiң салдарларын жоюдың 2001-2010 жылдарға арналған бағдарламасында:
3-кесте мынадай редакцияда жазылсын:
"                                                          3-кесте
Өңдеу шаралары құнының жинақтық кестелері
I кезектегі объектiлер
(2001-2005 жж.)
___________________________________________________________________
P/c| Объектiлер   |Жұмыстардың   | Жұмыс құны   |Орындалу кезеңі;
N |              |    түрі      | млн. теңге   |қаржыландыру көзі
___________________________________________________________________
1   Солтүстiк
Қазақстан       сақтауға қою      103,6           2001-2002
N 5 кен                        (49,3-54,3)     республикалық
басқармасының                                       бюджет
N 12 кенiшi
(Грачев кен
орны)
2    N 4 кен        сақтауға қою      118,0           2001-2003
басқармасының                   (50,4-60,1-7,5)  республикалық
N 3 кенiшi                                         бюджет
(Шоқпақ және
Қамыс кен
орындары)
3    N 4 кен           жою            127,0           2001-2003
басқармасының                   (50,3-69,0-7,7)  республикалық
N 1 және N 2                                        бюджет
кенiштерi
(Есiл кен орны)
4   Қосашы кен      сақтауға қою      106,6           2002-2003
орны                          (52,0-54,6)     республикалық
бюджет
5    Оңтүстік          жою            506,4           2002-2005
Қазақстан                     (75,0-182,0-     республикалық
Восточный                     150,0-99,4)         бюджет
кеніші
(Ботабұрым және
Жусандала кен
орындары)
6    N 3 кен         сақтауға қою     260,0           2003-2004
басқармасының                   (138,0-122,0)     республикалық
N 8 кеніші                                        бюджет
(Заозерное кен
орны)
7    N 3 кен           жою            161,9           2003-2004
басқармасының                   (49,4-112,5)     республикалық
N 9 кеніші                                          бюджет
(Тастыкөл кен
орны)

8  Рудник Курдай       ликвидация     136,5         2004-2005
(месторождение                    (66,5-70,0)    Республиканский
Курдай)                                          бюджет
--------------------------------------------------------------------
Итого                                1520,0
в т.ч.
2001 - 150,0
2002 - 310,4
2003 - 439,2
2004 - 451,0
2005 - 169,4
--------------------------------------------------------------------
раздел 6 изложить в следующей редакции:
"     6. План мероприятий по реализации Программы
____________________________________________________________________
N !  Мероприятие  !  Форма   !Ответст-!Срок  !Предпола-!Источник
п/п!               !завершения!венные  !испол-!гаемые   !финансиро-
!               !          !за ис-  !нения !расходы  !вания
!               !          !полнение!      !         !
!               !          !(реали- !      !         !
!               !          !зацию)  !      !         !
--------------------------------------------------------------------
1 !       2       !    3     !    4   !   5  !    6    !     7
--------------------------------------------------------------------
1.  Консервация     Акты       РГП      2001-  103,6     Респуб-
рудника N 12    выполнен-  "Уран-   2002   (49,3-    ликанский
Рудоуправления  ных работ  ликвид-  работа 54,3)     бюджет
N 5             по ф-2 и   рудник"  выпол- средства
ф-3, акты           нена   исполь-
приемки                    зованы
Межведом-                  полнос-
ственной                   тью
комиссии
2.  Консервация     Акты       РГП      2001-  118,0     Респуб-
рудника N 3     выполнен-  "Уран-   2003   (50,4-    ликанский
Рудоуправления  ных работ  ликвид-          60,1-    бюджет
N 4             по ф-2 и   рудник"          7,5)
ф-3, акты
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
3.  Консервация     Акты       РГП      2001-  127,0     Респуб-
рудников N 1    выполнен-  "Уран-   2003   (50,3-    ликанский
N 2 Рудо-       ных работ  ликвид-          69,0-    бюджет
управления N 4  по ф-2 и   рудник"          7,7)
ф-3, акты
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
4.  Инвентаризация  Электрон-  Комитет  2002      0          -
и создание базы ная база   по атом-        средства
данных ампуль-  данных по  ной             не выде-
ных источников  АИИИ       энерге-         лялись
ионизирующего              тике
излучения                  МЭМР
(АИИИ), находя-            Респуб-
щихся республике           лики
Казахстан
5.  Консервация     Акты       РГП      2002-  106,6     Респуб-
месторождения   выполнен-  "Уран-   2003   (52,0-    ликанский

8   Қордай кеніші      жою            136,5          2004-2005
(Қордай кен                     (66,5-70,0)     республикалық
орны)                                           бюджет
1520,0
соның ішінде:
ЖИЫНЫ                        2001-150,0
2002-310,4
2003-439,2
2004-451,0
2005-169,4
__________________________________________________________________";
6-бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Бағдарламаны іске асыру жөніндегі шаралар жоспары
____________________________________________________________________
Р/с|  Іс-шара   |   Аяқтау  |  Орындауға   |Орын.|Болжамды|Қаржылан.
N |            |   нысаны  |(Іске асыруға)|далу |шығыстар|  дыру
|            |           |  жауаптылар  |мер. |        | көздері
|            |           |              |зімі |        |
____________________________________________________________________
1       2            3            4         5       6        7
____________________________________________________________________
1   N 5 кен      2-н. және 3-н. "Уранлик-  2001-  103,6    Республи.
басқармасы.   бойынша орын.  видруд.    2002   (49,3-   калық
ның N 12      далған жұмыс.  ник" РМК   жұмыс  54,3)    бюджет
кенішін       тардың акті.              орын.  қаражат
сақтауға      лері, Ведом.              далды  толығы.
қою           ствоаралық                       мен
комиссияның                      пайда.
қабылдап алу                     ланылды
актілері
2   N 4 кен      2-н. және 3-н. "Уранлик-  2001-  118,0    Республи.
басқармасы.  бойынша орын.  видруд.    2003   (50,4-   калық
ның N 3      далған жұмыс.  ник" РМК          60,1-    бюджет
кенішін      тардың акті.                     7,5)
сақтауға     лері,
қою          Ведомствоара.
лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
3   N 4 кен      2-н. және 3-н. "Уранлик-  2001-  127,0    Республи.
басқармасы.  бойынша орын.  видруд.    2003   (50,3-   калық
ның N 1      далған жұмыс.  ник" РМК          69,0-    бюджет
және N 2     тардың акті.                     7,7)
кеніштерін   лері,
сақтауға     Ведомствоара.
қою          лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
4   Республика.    ИСАК         Қазақстан  2002      0       -
дағы иондау.  бойынша       Республи.         қаражат
шы сәулеле.  электронды     касы ЭМРМ-        бөлінген
нудің ампу.   дерек қор     нің Атом            жоқ
лалық                       энергети.
көздерін                    касы
(ИСАК)                      жөніндегі
түгендеу                    комитеті
және дерек
қорын жасау
5   Қосашы кен   2-н. және 3-н. "Уранлик-  2002-  106,6    Республи.
орнын сақ.   бойынша орын.  видруд.    2003   (52,0-   калық

Косачиное       ных работ  ликвид-          54,6)    бюджет
по ф-2 и   рудник"
ф-3, акты
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
6.  Ликвидация      Акты       РГП      2002-  506,4     Респуб-
Восточного      выполнен-  "Уран-   2005   (75,0-    ликанский
Рудника         ных работ  ликвид-         182,0-    бюджет
по ф-2 и   рудник"         150,0-
ф-3, акты                  99,4)
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
7.  Консервация     Акты       РГП      2003-  260,0     Респуб-
рудника N 8     выполнен-  "Уран-   2004   (138,0-   ликанский
Рудоуправления  ных работ  ликвид-         122,0)    бюджет
N 3             по ф-2 и   рудник"
ф-3, акты
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
8.  Ликвидация      Акты       РГП      2003-  161,9     Респуб-
рудника N 9     выполнен-  "Уран-   2004   (49,4-    ликанский
Рудоуправления  ных работ  ликвид-         112,5)    бюджет
N 3             по ф-2 и   рудник"
ф-3, акты
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
9.  Ликвидация      Акты       РГП      2004-  136,5     Респуб-
рудника         выполнен-  "Уран-   2005   (66,5-    ликанский
Курдай          ных работ  ликвид-         70,0)     бюджет
по ф-2 и   рудник"
ф-3, акты
приемки
Межведом-
ственной
комиссии
--------------------------------------------------------------------
".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

тауға қою    далған жұмыс.  ник" РМК          54,6)    бюджет
тардың акті.
лері,
Ведомствоара.
лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
6   Восточный    2-н. және 3-н. "Уранлик-  2002-  506,4    Республи.
кенішін жою  бойынша орын.  видруд.    2005   (75,0-   калық
далған жұмыс.  ник" РМК          182,0-   бюджет
тардың акті.                     150,0-
лері,                            99,4)
Ведомствоара.
лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
7   N 3 кен      2-н. және 3-н. "Уранлик-  2003-  260,0    Республи.
басқарма.    бойынша орын.  видруд.    2004   (138,0-  калық
сының N 8    далған жұмыс.  ник" РМК          122,0)   бюджет
кенішін      тардың акті.
сақтауға     лері,
қою          Ведомствоара.
лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
8   N 3 кен      2-н. және 3-н. "Уранлик-  2003-  161,9    Республи.
басқарма.    бойынша орын.  видруд.    2004   (49,4-   калық
сының N 9    далған жұмыс.  ник" РМК          112,5)   бюджет
кенішін      тардың акті.
жою          лері,
Ведомствоара.
лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
9   Қордай       2-н. және 3-н. "Уранлик-  2004-  136,5    Республи.
кенішін жою  бойынша орын.  видруд.    2005   (66,5-   калық
далған жұмыс.  ник" РМК          70,0)    бюджет
тардың акті.
лері,
Ведомствоара.
лық комиссия.
ның қабылдап
алу актілері
__________________________________________________________________".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі