О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года N 563
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2003 года N 212
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001 года N 563 "О реорганизации закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 15, ст. 198).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 26 сәуiрдегi N 563 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 27 ақпан N 212
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 сәуiрдегі N 563 қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 15, 198-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі