О Киинове Л.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2003 года N 234
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Киинова Ляззата Кетебаевича вице-Министром энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Л.Қ.Қиынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 234 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ләззат Кетебайұлы Қиынов Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі