О Карабалине У.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2003 года N 235
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Карабалина Узакбая Сулейменовича президентом закрытого акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз", освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ұ.С.Қарабалин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 наурыздағы N 235 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ұзақбай Сүлейменұлы Қарабалин "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының президенті болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі