О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменения в Закон Республики Казахстан "О государственных наградах Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2003 года N 273
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений и изменения в Закон Республики Казахстан "О государственных наградах Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении дополнений и изменения в Закон
Республики Казахстан "О государственных
наградах Республики Казахстан"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 12 декабря 1995 г. "О государственных наградах Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст. 143; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 18, ст. 366; 1997 г., N 7, ст. 79; N 12, ст. 184; 1999 г., N 8, ст. 247; N 21, ст. 782; 2001 г., N 10, ст. 121; 2002 г., N 15, ст. 147) следующие дополнения и изменение:
1) в части первой статьи 13:
в абзаце первом после слов "внутренних дел" дополнить словами "и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции";
абзац третий дополнить словами ", исполнения уголовных наказаний";
2) в части первой статьи 14:
в абзаце первом после слов "внутренних дел" дополнить словами "и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции";
абзац второй дополнить словами ", исполнения уголовных наказаний";
3) в абзаце первом статьи 20 слова "и внутренних дел" заменить словами ", внутренних дел и уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 наурыздағы N 273 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар
мен өзгерiс енгiзу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 23, 143-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 18, 366-құжат; 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат; N 21, 782-құжат; 2001 ж., N 10, 121-құжат; 2002 ж., N 15, 147-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзiлсiн:
1) 13-баптың бiрінші бөлігінде:
бiрiншi абзацтағы "iшкi iстер" деген сөздерден кейiн "және Әдiлет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесi" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзац "сақтауды нығайтқаны" деген сөздерден кейiн ", қылмыстық жазаларды орындағаны" деген сөздермен толықтырылсын;
2) 14-баптың бiрiншi бөлiгiнде:
бiрiншi абзацтағы "iшкi iстер" деген сөздерден кейiн "және Әдiлет министрлiгiнің қылмыстық-атқару жүйесi" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзац "қамтамасыз етуде" деген сөздерден кейiн ", қылмыстық жазаларды орындауда" деген сөздермен толықтырылсын;
3) 20-баптың бiрiншi абзацындағы "және iшкi iстер" деген сөздер ", iшкi iстер және Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң қылмыстық-атқару жүйесi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2-бап. Осы Заң оны ресми жариялаған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті