О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 299. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 299 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384 "О координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры, процессов информатизации и обеспечению информационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 473) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры и деятельности по основным направлениям обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан:
Бисенбаева                    - заместителя заведующего
Асылбека Кнаровича              Секретариатом Совета Безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию);
Есекеева                      - директора Департамента
Куанышбека Бахытбековича        политики информатизации и
инноваций Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан;
в строке:
"Рябченко                     - вице-Министр культуры,
Олег Григорьевич                информации и общественного согласия
Республики Казахстан"
слова "вице-Министр" заменить словами "первый вице-министр";
в строке:
"Евсюков                      - директор Департамента
Александр Васильевич            информационных технологий
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан"
слова "государственных доходов" заменить словом "финансов";
в строке:
"Молчанов                     - исполняющий обязанности
Сергей Николаевич               директора Департамента
информационных технологий
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)"
слова "исполняющий обязанности директора" заменить словом "директор";
в строке:
"Досаев                       - Председатель Агентства
Ерболат Аскарбекович            Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса"
слова "защите конкуренции и поддержке малого бизнеса" заменить словами "и защите конкуренции";
вывести из указанного состава Уатая Базарбека Уатаевича;
2) в Положении о Комиссии по координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры и деятельности по основным направлениям обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2:
слова "Министерства государственных доходов", "Агентства Республики Казахстан по защите государственных секретов" исключить;
слова "Министерства транспорта, коммуникаций и туризма" заменить словами "Министерства транспорта и коммуникаций";
слова "Министерства экономики и торговли" заменить словами "Министерства индустрии и торговли";
дополнить словами "Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан, Совета Безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и других заинтересованных государственных органов и организаций".

Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 наурыздағы N 299 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымды, ақпараттандыру процестерiн қалыптастыру мен дамыту және ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамыту жөнiндегi жұмыстарды және ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз етудiң негiзгi бағыттары бойынша қызметтi үйлестiру жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Бисенбаев              - Қазақстан Республикасы Қауiпсіздік
Асылбек Қынарұлы         Кеңесiнiң Хатшылығы меңгерушісiнiң
орынбасары (келiсiм бойынша);
Есекеев                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қуанышбек Бақытбекұлы    және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру саясаты және инновациялар
департаментiнiң директоры;
мына:
"Рябченко              - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Олег Григорьевич         ақпарат және қоғамдық келiсiм
вице-министрi"
деген жолдағы "вице-министрi" деген сөздер "бiрiншi вице-министрi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Евсюков               - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Александр Васильевич     кiрiс министрлiгi Ақпараттық технологиялар
департаментiнiң директоры"
деген жолдағы "Мемлекеттiк кiрiс" деген сөздер "Қаржы" деген сөзбен ауыстырылсын;
мына:
"Молчанов             - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Сергей Николаевич       Банкi Ақпараттық технологиялар
департаментi директорының мiндетiн
атқарушы (келiсiм бойынша)"
деген жолдағы "департаментi директорының мiндетiн атқарушы" деген сөздер "департаментiнiң директоры" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Досаев              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ерболат Асқарбекұлы    монополияларды реттеу, бәсекелестiктi
қорғау және шағын бизнестi қолдау
жөнiндегi агенттiгiнiң төрағасы"
деген жолдағы "бәсекелестiктi қорғау және шағын бизнестi қолдау" деген сөздер "және бәсекелестiктi қорғау" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Уатай Базарбек Уатайұлы шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамыту жөнiндегі жұмыстарды және ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз етудiң негiзгi бағыттары бойынша қызметтi үйлестiру жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
2-тармақта:
"Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң" деген сөздер алынып тасталсын;
"Көлiк, коммуникациялар және туризм министрлiгiнiң" деген сөздер "Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Экономика және сауда министрлiгiнiң" деген сөздер "Индустрия және сауда министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
"өкiлдерi" деген сөздiң алдынан "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң, Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң (келiсiм бойынша) және басқа да мүдделi мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың" деген сөздермен толықтырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі