О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2003 года N 367
В целях приведения в соответствие с Законами Республики Казахстан " О стандартизации " и " О сертификации " Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 мая 1993 года N 410 "Об утверждении Положения о Государственном надзоре за соблюдением стандартов и технических условий в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 215);
2) постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 сентября 1995 года N 1259 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам стандартизации и сертификации" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 30, ст. 377);
3) пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением  Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1997 года N 505 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 15, ст. 121).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 сәуірдегі N 367 қаулысы
Қазақстан Республикасының " Стандарттау туралы " және " Сертификаттау туралы " Заңдарына сәйкес келтіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасында стандарттар мен техникалық шарттардың сақталуына мемлекеттік қадағалау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 20 мамырдағы N 410 қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 18, 215-құжат);
2) "Стандарттау және сертификаттау мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 13 қыркүйектегі N 1259 қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 30, 377-құжат);
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 8 сәуірдегі N 505 қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 15, 121-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі