О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 864
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2003 года N 392. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2002 года N 864 "О плане мероприятий по реализации Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 278) следующие изменения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной агропродовольственной программы Республики Казахстан на 2003-2005 годы, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 13:
в графе 2 "Мероприятие" слова ", и разработать правила его финансирования" исключить;
в графе 3 "Форма завершения" слова "Проект постановления Правительства Республики Казахстан" заменить словами "Информация Правительству Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 тамыздағы N 864 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 23 сәуірдегі N 392 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлік бағдарламасын іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 2 тамыздағы N 864 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 26, 278-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттік аграрлық азық-түлік бағдарламасын іске асыру жөніндегі Іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 13-жолда:
"Іс-шара" деген 2-бағандағы "және оны қаржыландыру ережесін әзірлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
"Аяқтау нысаны" деген 3-бағандағы "Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының жобасы" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі