О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1033
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года N 402
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1033 "О реорганизации структуры управления электроэнергетической отраслью Республики Казахстан" следующее изменение:
абзац третий пункта 5 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 28 шілдедегі N 1033 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 сәуірдегі N 402 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының электр энергетикасы саласын басқарудың құрылымын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 28 шілдедегі N 1033 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
5-тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі