О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатого материала из Российской Федерации в Республику Таджикистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2003 года N 470
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатого материала из Российской Федерации в Республику Таджикистан, поставляемого закрытым акционерным обществом "Т.О.Р." (город Москва, Российская Федерация), для акционерного общества открытого типа "Химзавод" (город Исфара, Республика Таджикистан) по контракту N 7-ТИ-03 от 10 января 2003 года, по номенклатуре и количеству согласно приложению.
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатого материала через территорию Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 мая 2003 года N 470
Номенклатура и количество взрывчатого материала,
поставляемого закрытым акционерным обществом
"Т.О.Р." (город Москва, Российская Федерация)
для акционерного общества открытого типа "Химзавод"
(город Исфара, Республика Таджикистан) по контракту
N 7-ТИ-03 от 10 января 2003 года
____________________________________________________________________
N ! Номенклатура и  ! Код ТН  ! Ед. ! Кол-во! Цена за    !Общая
п/п! наименование    !   ВЭД   !изм. !       ! ед., долл. !стоимость
! поставляемых    !         !     !       ! США, с НДС !долл.
! взрывчатых      !         !     !       !    0%      !США
! материалов      !         !     !       !            !
--------------------------------------------------------------------
1  Тротил
чешуированный
ГОСТ 4117-78      360200000  тн.    400       1000     400 000
--------------------------------------------------------------------
Пункты пограничных переходов: станция Илецк-1 (Российская
Федерация) - станция Ченгельды (Республика Казахстан)
Пункт отправления: станция Чапаевск (Российская Федерация)
Пункт назначения: станция Исфара (Республика Таджикистан)

Ресей Федерациясынан Тәжікстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 21 мамырдағы N 470 қаулысы
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнің жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сай номенклатура мен санда 2003 жылғы 10 қаңтардағы N 7-ТИ-03 келiсiм-шарт бойынша "Химзауыт" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы (Исфара қаласы, Тәжiкстан Республикасы) үшiн "Т.О.Р." (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) жабық акционерлiк қоғамы беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы Ресей Федерациясынан Тәжiкстан Республикасына транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттiгi мен Қазақстан Республикасының Көлiк жөне коммуникациялар министрлiгі заңнамада белгіленген тәртіппен жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 21 мамырдағы
N 470 қаулысына
қосымша
2003 жылғы 10 қаңтардағы N 7-ТИ-03 келісім-шарт бойынша "Химзауыт" ашық үлгідегі акционерлік қоғамы (Исфара қаласы, Тәжікстан Республикасы) үшін "Т.О.Р." (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы) жабық акционерлік қоғамы беретін жарылғыш материалдардың номенклатурасы мен саны
_________________________________________________________________
N      Берілетін    СЭҚ ТН   Өлшем  Саны  0% ҚҚС-пен,    Жалпы
р/с  жарылғыш мате.  коды   бірлігі        бір дана     құны АҚШ
риалдардың                          үшін бағасы  долларымен
номенклатурасы                          АҚШ
мен атауы                           долларымен
_________________________________________________________________
1   МЕМСТ 4117-78  360200000  тонна  400     1000        400000
қабыршықталған
тротил
_________________________________________________________________
Шекаралық өту пункттері: Илецк-1 станциясы (Ресей Федерациясы)- Шеңгелді станциясы (Қазақстан Республикасы)
Жөнелту пункті: (Чапаевск станциясы (Ресей Федерациясы)
Белгіленген пункті: Исфара станциясы (Тәжікстан Республикасы)