Об утверждении лимитов добычи диких животных на сезон охоты 2003 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2003 года N 529
В соответствии с Законом  Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты добычи диких животных на сезон охоты 2003 года согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 июня 2003 года N 529
Лимит добычи охотничьих видов
копытных животных и медведя на сезон охоты 2003 года
(особей)
___________________________________________________________________
N !  Наименование  !           Виды животных
п/п!   областей     !----------------------------------------------
!                ! Благородный   !  Сибирская   !  Кабан
!                ! олень (кроме  !   косуля     !
!                ! тугайного)    !              !
!                !-----------------------------------------------
!                ! числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!                ! ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
--------------------------------------------------------------------
1  Акмолинская        987      49    4338     300    676     40
2  Актюбинская                        380      19    690     46
3  Алматинская       2774     145    6292     400   3159    305
4  Атырауская                                        627     40
5  Восточно-
Казахстанская     2657     135   10924     590    971     58
6  Жамбылская                        1505      75   1061     60
7  Западно-
Казахстанская                     1575       -   1609      -
8  Карагандинская      21      -     6360     400    955     70
9  Кызылординская                                   1855     50
10  Костанайская                      5343     150    759     48
11  Мангистауская                                     360     25
12  Павлодарская                      2008      85
13  Северо-
Казахстанская      145      -    10489     442    204      8
14  Южно-Казахстанская   5      -      436      22   1474    114
--------------------------------------------------------------------
Итого             6589    329    49650    2483  14400    864
Процент изъятия           5,0              5,0           6,0
--------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
__________________________________________________
Виды животных
--------------------------------------------------
N ! Сибирский    !  Кабарга     ! Бурый медведь
п/п!горный козел  !              ! (кроме тянь-
!              !              ! шаньского)
---!----------------------------------------------
!числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
--------------------------------------------------
1
2
3    11985    842
4
5     1167     83    644     32     1334     68
6     1214     80
7
8
9
10
11
12
13
14     1366     96
---------------------------------------------------
Итого 15732   1101    644     32     1334     68
Процент

Республики Казахстан
от 4 июня 2003 года N 529
Лимит добычи
пернатой дичи на сезон охоты 2003 года
(особей)
____________________________________________________
N !  Наименование  !    Глухарь    !     Фазан    !
п/п!    областей    !               !              !
!                !-------------------------------
!                ! числен-!лимит !числен-!лимит !
!                ! ность  !добычи!ность  !добычи!
----------------------------------------------------
1  Акмолинская        1918      -
2  Алматинская                      106497  10650
3  Восточно-
Казахстанская      7154     239     600    -
4  Жамбылская                        49707   4970
5  Кызылординская                    17343   1735
6  Южно-
Казахстанская                     15181   1545
----------------------------------------------------
Итого              9072     239  189328  18900
Процент изъятия             2,6           10,0
----------------------------------------------------
Жабайы аңдарды аулаудың 2003 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 4 маусымдағы N 529 қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жабайы аңдарды аулаудың 2003 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 4 маусымдағы
N 529 қаулысына
1-қосымша
Тұяқты жануарлар мен аюдың түрлерін аңшылық аулаудың 2003 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттері
(дарақ)
___________________________________________________________________
Р/c!  Облыстардың   !        Жануарлардың түрлері
N  !    атауы       !______________________________________________
!                ! Асыл тұқымды  !    Сібір     !  Қабан
!                ! бұғы (тоғай   !    елігі     !
!                ! кермаралынан  !              !
!                ! басқасы)      !              !
!                !______________________________________________
!                ! саны   !аулау ! саны  !аулау ! саны  !аулау
!                !        !лимиті!       !лимиті!       !лимиті
___________________________________________________________________
1  Ақмола             987      49    4338     300    676     40
2  Ақтөбе                             380      19    690     46
3  Алматы            2774     145    6292     400   3159    305
4  Атырау                                            627     40
5  Шығыс
Қазақстан         2657     135   10924     590    971     58
6  Жамбыл                            1505      75   1061     60
7  Батыс
Қазақстан                         1575       -   1609      -
8  Қарағанды           21      -     6360     400    955     70
9  Қызылорда                                        1855     50
10  Қостанай                          5343     150    759     48
11  Маңғыстау                                         360     25
12  Павлодар                          2008      85
13  Солтүстік
Қазақстан          145      -    10489     442    204      8
14  Оңтүстік Қазақстан   5      -      436      22   1474    114
___________________________________________________________________
Жиыны             6589    329    49650    2483  14400    864
Алу пайызы                5,0              5,0           6,0
___________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________
Жануарлардың түрлері
__________________________________________________
Р/с! Сібір тау    !    Құдыр     !  Қоңыр аю
N !  ешкісі      !              !(Тянь-шань аюынан
!              !              ! басқасы)
__________________________________________________
!саны  !аулау  ! саны  !аулау ! саны !аулау
!      !лимиті !       !лимиті!      !лимиті
__________________________________________________
1
2
3    11985    842
4
5     1167     83    644     32     1334     68
6     1214     80
7
8
9
10
11
12
13
14     1366     96
__________________________________________________
Жиыны 15732   1101    644     32     1334     68
Алу

изъятия        7,0           5,0             5,0
---------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 июня 2003 года N 529
Лимит добычи
пушных зверей на сезон охоты 2003 года
(особей)
____________________________________________________________________
N !  Наименование  ! Сурок (кроме  !  Ондатра     !  Соболь
п/п!    областей    ! Мензбира)     !              !
!                !-----------------------------------------------
!                ! числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит
!                ! ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи
--------------------------------------------------------------------
1  Акмолинская       82676    8154    2035   1235
2  Алматинская       29804    2980   41056  28180
3  Актюбинская       19071     950

пайызы        7,0           5,0             5,0
---------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 4 маусымдағы
N 529 қаулысына
2-қосымша
Терісі бағалы аңдарды аулаудың 2003 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиті
(дарақ)
___________________________________________________________________
Р/c!  Облыстардың   !               !              !
N  !    атауы       !Суыр (Мензбир  !    Ондатр    !  Бұлғын
!                !  суырынан     !              !
!                !  басқасы)     !              !
!                !______________________________________________
!                ! саны   !аулау ! саны  !аулау ! саны  !аулау
!                !        !лимиті!       !лимиті!       !лимиті
___________________________________________________________________
1  Ақмола            82676    8154    2035   1235
2  Алматы            29804    2980   41056  28180
3  Ақтөбе            19071     950

4  Восточно-         20770    9090   78000   8900   3957     534
Казахстанская
5  Жамбылская        16600    1660   96456   7000
6  Западно-
Казахстанская                      3343   2340
7  Карагандинская  1206671   30400   46011   2250
8  Костанайская     118159    6000   45811   8000
9  Павлодарская      96764    7800    4400   1600
10  Северо-
Казахстанская     23862     900   74609   7225
11  Южно-
Казахстанская                      1665   1166
--------------------------------------------------------------------

4  Шығыс             20770    9090   78000   8900   3957     534
Қазақстан
5  Жамбыл            16600    1660   96456   7000
6  Батыс
Қазақстан                          3343   2340
7  Қарағанды       1206671   30400   46011   2250
8  Қостанай         118159    6000   45811   8000
9  Павлодар          96764    7800    4400   1600
10  Солтүстік
Қазақстан         23862     900   74609   7225
11  Оңтүстік
Қазақстан                          1665   1166
___________________________________________________________________