О местном инвестиционном проекте и заимствовании местным исполнительным органом города Астаны на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 537
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" и Правилами рассмотрения инвестиционных проектов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1219, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с Местным инвестиционным проектом города Астаны на 2003 год "Строительство первой очереди водно-зеленого бульвара нового административного центра города Астаны" (далее - Местный инвестиционный проект), финансируемым за счет средств заимствования местным исполнительным органом.
2. Принять предложение акима города Астаны о привлечении в установленном законодательством порядке займов в пределах лимита долга местного исполнительного органа, установленного в соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге", в объеме 1300000000 (один миллиард триста миллионов) тенге на реализацию Местного инвестиционного проекта.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Жергiлiктi инвестициялық жоба және Астана қаласы жергiлiктi атқарушы органының 2003 жылға арналған қарыз алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 537 қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегі Заңына және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 18 қарашадағы N 1219 қаулысымен бекiтiлген Инвестициялық жобаларды қарау ережелерiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Жергiлiктi атқарушы органның қарызға алған қаражаты есебiнен қаржыландырылатын Астана қаласының 2003 жылға арналған "Астана қаласының жаңа әкiмшiлiк орталығы сулы-көгалды бульварының бiрiншi кезегін салу" жергiлiктi инвестициялық жобасына (бұдан әрi - Жергiлiктi инвестициялық жоба) келiсiм берiлсiн.
2. Астана қаласы әкiмiнің Жергiлiктi инвестициялық жобаны iске асыруға "Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңына сәйкес белгiленген жергiлiктi атқарушы орган борышының лимитi шегiнде заңнамада белгiленген тәртiппен 1300000000 (бip миллиард үш жүз миллион) теңге көлемiнде қарыз алуы туралы ұсынысы қабылдансын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастан күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі