О мерах по ликвидации последствий землетрясения и восстановлению объектов социального значения в Жамбылской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2003 года N 540
В целях оперативного решения вопросов восстановления объектов гражданского назначения, пострадавших от землетрясения в районе имени Турара Рыскулова Жамбылской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемый План мероприятий (далее - План), рекомендованный Межведомственной рабочей группой по восстановлению объектов, пострадавших от землетрясения в районе имени Турара Рыскулова в Жамбылской области на 2003-2004 годы.
2. Утвердить прилагаемые Правила финансирования мероприятий по ликвидации последствий землетрясения в Жамбылской области.
3. Выделить акиму Жамбылской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 2 300 000 000 (два миллиарда триста миллионов) тенге на авансирование строительства объектов, пострадавших в результате землетрясения, приобретение и строительство жилья для граждан, отселяемых из зоны бедствия в другие населенные пункты, а также на ремонтно-восстановительные работы по объектам, финансируемым из резерва Правительства Республики Казахстан.
4. Согласиться с предложением акима Жамбылской области и Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям об осуществлении строительно-монтажных работ по отдельным чертежам и сметам.
5. Акиму Жамбылской области, Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан, администраторам бюджетных программ в срок до 25 августа 2003 года внести предложения по уточнению Плана мероприятий в части стоимости производимых работ на основе
проектно-сметной документации, прошедшей в установленном порядке госэкспертизу и утверждение. <*>
Сноска. В пункт 5 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 8 августа 2003 г. N 793 .
6. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств и представлять ежеквартально отчет в Правительство Республики Казахстан.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2003 года N 540
План мероприятий по восстановлению объектов,
пострадавших от землетрясения в районе имени
Турара Рыскулова Жамбылской области

Жамбыл облысындағы жер сiлкінісiнiң салдарларын жою және әлеуметтiк маңызды объектiлердi қалпына келтiру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 маусымдағы N 540 қаулысы
Жамбыл облысының Тұрар Рысқұлов атындағы ауданындағы жер сiлкiнiсінен зақымданған азаматтық мақсаттағы объектілердi қалпына келтiру мәселелерiн жедел шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметі қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Жамбыл облысының Тұрар Рысқұлов ауданындағы жер сiлкiнiсiнен зақымданған объектiлердi қалпына келтiру жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобы ұсынған 2003-2004 жылдарға арналған Іс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) мақұлдансын.
2. Қоса берiлiп отырған Жамбыл облысындағы жер сiлкiнiсi салдарларын жою жөніндегi iс-шараларды қаржыландырудың ережесi бекiтiлсiн.
3. Жамбыл облысының әкiмiне жер сiлкiнiсiнен зардап шеккен объектiлерiн салуға алдын ала ақы төлеуге, зiлзала аймағынан басқа елдi мекендерге көшiрiлетiн азаматтар үшiн тұрғын үйлер сатып алуға және салуға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаржыландырылатын объектiлер бойынша жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарына 2003 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 2 300 000 000 (екi миллиард үш жүз миллион) теңге бөлiнсiн.
4. Жамбыл облысының әкiмi мен Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгiнің жекелеген сызбалар мен сметалар бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
5. Жамбыл облысының әкiмi, Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгі, бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлiктерi 2003 жылғы 25 тамызға дейiнгi мерзiмде белгiленген тәртiппен мемлекеттiк сараптама мен бекiтуден өткен жобалау-сметалық құжаттама негiзiнде жүргiзiлетiн жұмыстардың құны бөлiгiнде iс-шаралар жоспарын нақтылау жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.<*>
Ескерту. 5-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.08. N 793 қаулысымен .
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн және тоқсан сайын Қазақстан Республикасының Үкiметiне есеп берсiн.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Павловқа жүктелсiн.
8. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 9 маусымдағы
N 540 қаулысына
қосымша
Жамбыл облысының Тұрар Рысқұлов ауданындағы
жер сілкінісінен зардап шеккен объектілерді

на 2003-2004 годы <*>
Сноска. Приложение - в редакции постановления Правительства РК от 8 августа 2003 г. N 793 . Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 августа 2003 года N 842 .
____________________________________________________________________
N ! Наименование !   Адрес   ! Мощность ! Результаты  ! Заказчик
п/п!   объектов   !           !          ! обследования!
--------------------------------------------------------------------
1 !       2      !      3    !    4     !      5      !    6
--------------------------------------------------------------------
1. Объекты образования
--------------------------------------------------------------------

қалпына келтіру жөніндегі 2003-2004 жылдарға
арналған іс-шаралар жоспары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.08.08. N 793 қаулысымен .
Ескерту. Қосымша өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.08.21. N 842 қаулысымен .
___________________________________________________________________
N   |   Объектінің    | Мекен-   | Қуаты | Тексеру    | Тапсырыс
п/п |     атауы       | жайы     |       | нәтижелері | беруші
___________________________________________________________________
1   |      2          |   3      |   4   |     5      |    6
___________________________________________________________________
1. Білім беру объектілері
___________________________________________________________________

1  Школа им.      ст.          784        Кап.ремонт    Аким
Т.Рыскулова    Луговая      учащихся   с усилением   области
2  Школа          с. Акбулак   640        Кап.ремонт    Аким
учащихся   с усилением   области
3  Школа          с. Кызыл-    640        Кап.ремонт    Аким
Шаруа        учащихся   с усилением   области
4  Школа им.      с. Кокдонен  500        Кап.ремонт    Аким
Байтурсынова                учащихся   с усилением   области
5  Школа им.      с. Жаксылык  500        Кап.ремонт    Аким
Султанбекова                учащихся   с усилением   области
6  Средняя школа  с. Каракат   120        Кап.ремонт    Аким
учащихся   с усилением   области
7  Средняя школа  с. Кара-     640        Кап.ремонт    Аким
им. Б.Момышулы кыстак       учащихся   с усилением   области
8  Школа им.      с. Жана-     780        Кап.ремонт    Аким
Сатпаева       турмыс       учащихся   с усилением   области
9  Школа          с. Кулан     400        Плановое      Районный
учащихся   строитель-    отдел
ство          образова-
ния
10  Учебно-        с. Кулан     140        Кап. ремонт   Аким
производствен-              учащихся   с уcилением   области
ный комбинат
11  Спортивная     с. Кулан     96 мест    Ремонт        Аким
школа                                                области
12  Школа им.      ст. Луговая  1200       Строитель-    ЗАО "НК
Горького                    учащихся   ство со       "КТЖ"
сносом
13  Школа-лицей    с. Кулан     640        Кап. ремонт   ЗАО
учащихся   с усилением   "Казтранс-
газ"
14  Школа им.      с. Кулан     640        Кап. ремонт   ЗАО
Ч. Валиханова               учащихся   с усилением   "Казтранс-
газ"
15  Школа N 2      с.Кулан      1256       Кап. ремонт   ЗАО
учащихся   с усилением   "Казтранс-
газ"
16  Школа им.Абая  с. Енбекши   500        Строитель-    ЗАО "НК
учащихся   ство со       "КазМунай-
сносом        Газ"
17  Средняя школа  с. Казах     250        Строитель-    ЗАО "НК
учащихся   ство со       "КазМунай-
сносом        газ"
18  Начальная      Военный      100        Кап.          МО
школа им.      городок,     учащихся   ремонт
Аубакирова     ст. Луговая
--------------------------------------------------------------------
2. Объекты здравоохранения
--------------------------------------------------------------------
1  Противо-       с. Кулан    40 мест     Строитель-    Аким
туберкулезный                          ство со       области
диспансер                              сносом
2  Районный СЭС   с. Кулан        -       Строитель-    Аким
ство со       области
сносом
3  Семейно-       с. Кулан    75          Усиление      Аким
врачебная                  посещений                 области
амбулатория
N 2
4  Семейно-       ст. Луговая 75          Строитель-    Аким
врачебная                  посещений   ство со       области
амбулатория                            сносом
N 2
5  Семейно-       с. Кара-    25          Строитель-    Аким
врачебная      кыстак      посещений   ство со       области
амбулатория                            сносом
N 2
6  Семейно-       с. Акбулак  25          Кап.          Аким
врачебная                  посещений   ремонт        области
амбулатория
N 2
7  Фельдшерско-   с. Кызыл-   -           Строитель-    Аким
акушерский     Шаруа                   ство со       области
пункт                                  сносом

1   Т.Рысқұлов атын.  Луговая ст.   784   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп                    оқушы  күрделі
жөндеу
2   Мектеп            Ақбұлақ       640   Бекітілген   Облыс әкімі
селосы       оқушы  күрделі
жөндеу
3   Мектеп            Қызыл шаруа   640   Бекітілген   Облыс әкімі
ауылы        оқушы  күрделі
жөндеу
4   Байтұрсынов атын. Көкдөнен      500   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп        ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
5   Сұлтанбеков атын. Жақсылық      500   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп        ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
6   Орта мектеп       Қарақат       120   Бекітілген   Облыс әкімі
ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
7   Б.Момышұлы атын.  Қарақыстақ    640   Бекітілген   Облыс әкімі
дағы мектеп        ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
8   Сәтбаев атындағы  Жаңатұрмыс    780   Бекітілген   Облыс әкімі
мектеп             ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
9   Мектеп             Құлан        400   Жоспарлы     Аудан білім
ауылы       оқушы  құрылыс      беру бөлімі
10  Оқу-өндірістік     Құлан        140   Бекітілген   Облыс әкімі
комбинат           ауылы       оқушы  күрделі
жөндеу
11  Спорт мектебі      Құлан        96    Жөндеу       Облыс әкімі
ауылы       орын
12  Горький атындағы  Луговая ст.  1200   Бұзып қайта  "ҚТЖ" ҰК"
мектеп                         оқушы  құрылыс      ЖАҚ
жүргізу
13  Мектеп-лицей      Құлан ауылы   640   Бекітілген   "Қазтрансгаз"
оқушы  күрделі      ЖАҚ
жөндеу
14  Ш.Уәлиханов атын. Құлан ауылы   640   Бекітілген   "Қазтрансгаз"
дағы мектеп                    оқушы  күрделі      ЖАҚ
жөндеу
15  N2 мектеп         Құлан ауылы  1256   Бекітілген   "Қазтрансгаз"
оқушы  күрделі      ЖАҚ
жөндеу
16  Абай атындағы      Еңбекші      500   Бұзып қайта  "ҚазМұнайГаз"
мектеп             ауылы       оқушы  құрылыс      ҰК" ЖАҚ
жүргізу
17  Орта мектеп        Қазақ        250   Бұзып қайта  "ҚазМұнайГаз"
ауылы       оқушы  құрылыс      ҰК" ЖАҚ
жүргізу
18  Әубәкіров атын.   Луговая ст.   100   Күрделі      ҚорМ
дағы бастауыш     әскери        оқушы  жөндеу
мектеп            қалашығы
___________________________________________________________________
2. Денсаулық сақтау объектілері
___________________________________________________________________
1   Туберкулезге      Құлан ауылы   40    Бұзып қайта  Облыс әкімі
қарсы диспансер                орын   құрылыс
жүргізу
2   Аудандық АЭА      Құлан ауылы    -    Бұзып қайта  Облыс әкімі
құрылыс
жүргізу
3   N2 Отбасылық-дә.  Құлан ауылы   75    Бекіту       Облыс әкімі
рігерлік амбула.               адам.
тория                          дық
4   N2 Отбасылық-дә.  Луговая ст.   75    Бұзып қайта  Облыс әкімі
рігерлік амбула.               адам.  құрылыс
тория                          дық    жүргізу
5   N2 Отбасылық-дә.  Қарақыстақ    25    Бұзып қайта  Облыс әкімі
рігерлік амбула.  ауылы        адам.  құрылыс
тория                          дық    жүргізу
6   N2 Отбасылық-дә.  Ақбұлақ       25    Күрделі      Облыс әкімі
рігерлік амбула.  ауылы        адам.  жөндеу
тория                          дық
7   Фельдшерлік-      Қызылшаруа    -     Бұзып қайта  Облыс әкімі
акушерлік пункт   ауылы               құрылыс
жүргізу

8  Консульта-     с. Кулан    150         Усиление      Аким
тивно-                     посещений                 области
диагности-
ческая
поликлиника
9  Фельдшерско-   с. Абая     -           Усиление      Аким
акушерский                                           области
пункт
10  Роддом         с. Кулан    76 мест     Новое         Областной
строительство отдел
здраво-
охранения
11  Противо-       с. Кара-    75 коек     Новое         Областной
туберкулез-    кыстак                  строительство отдел
ный детский                                          здраво-
санаторий                                            охранения
12  Районная       с. Кулан    150 коек    Новое         Областной
больница с                             строительство отдел
поликлиникой                                         здраво-
охранения
--------------------------------------------------------------------
3. Объекты административно-производственного назначения
--------------------------------------------------------------
1  Казначейство   с. Кулан       -        Усиление      МФ
2  Рай.комитет
по налогам     с. Кулан       -        Усиление      МФ
3  РОВД (2 блока) с. Кулан       -        Усиление      Аким
области
4  Прокуратура    с. Кулан       -        Усиление      Генераль-
ная проку-
ратура
5  Пожарная часть с. Кулан       -        Строитель-    Аким
ство со       области
сносом
6  Рай. стат.     с. Кулан       -        Усиление      АС
управление
7  Районный       с. Кулан       -        Кап.ремонт    Аким
акимат                                               области
8  Акимат ст.                                           Аким
Луговая        ст. Луговая    -        Усиление      области
9  Здание
сельского                                            Аким
акимата        с. Енбекши     -        Усиление      области
10  Здание
сельского      с. Кара-                              Аким
акимата        кыстак                  Усиление      области
11  Здание
сельского                                            Аким
акимата        с. Кулан                Усиление      области
12  Объекты        Военный        -        Кап.ремонт    МО
казарменно-    городок,                и усиление
технической    ст. Луговая
зоны южного
военного
округа
13  Здание ЛОВД    ст. Луговая    -        Строительство МВД
с изолятором                           со сносом
временного
содержания
14  Строительство  с. Кулан,      -        Строительство Аким
сетей, водо-   ст. Луговая                           области
электроснаб-
жение,
автомобильных
дорог к новым
площадкам
застройки

8   Консультациялық-  Құлан ауылы   150   Бекіту       Облыс әкімі
диагностикалық                 адам.
емхана                         дық
9   Фельдшерлік-      Абай ауылы    -     Бекіту       Облыс әкімі
акушерлік пункт
10  Перзентхана       Құлан ауылы   76    Жаңа құрылыс Облыстық
орын                денсаулық
сақтау
бөлімі
11  Туберкулезге      Қарақыстақ    75    Жаңа құрылыс Облыстық
қарсы балалар     ауылы        төсек               денсаулық
санаторийі                                         сақтау
бөлімі
12  Аудандық емхана.  Құлан ауылы   150   Жаңа құрылыс Облыстық
сы бар аурухана                төсек               денсаулық
сақтау
бөлімі
___________________________________________________________________
3. Әкімшілік-өндірістік мақсаттағы объектілер
___________________________________________________________________
1   Қазынашылық       Құлан ауылы    -    Бекіту       ҚарМ
2   Аудандық салық    Құлан ауылы    -    Бекіту       ҚарМ
жөніндегі
комитеті
3   АІІБ (2 блок)     Құлан ауылы    -    Бекіту       Облыс әкімі
4   Прокуратура       Құлан ауылы    -    Бекіту       Бас
прокуратура
5   Өрт сөндіру       Құлан ауылы    -    Бұзып қайта  Облыс әкімі
бөлімі                                құрылыс
жүргізу
6   Аудандық          Құлан ауылы    -    Бекіту       СА
статистика
басқармасы
7   Аудандық әкімдік  Құлан ауылы    -    Күрделі      Облыс әкімі
жөндеу
8   Луговая ст.       Луговая ст.    -    Бекіту       Облыс әкімі
әкімдігі
9   Аудандық әкімдік  Еңбекші             Бекіту       Облыс әкімі
ғимараты          ауылы
10  Аудандық әкімдік  Қарақыстақ          Бекіту       Облыс әкімі
ғимараты          ауылы
11  Аудандық әкімдік  Құлан ауылы         Бекіту       Облыс әкімі
ғимараты
12  Оңтүстік әскери   Луговая ст.    -    Күрделі      ҚорМ
округтің          әскери              жөндеу және
казармалық-       қалашық             бекіту
техникалық
аймағының
объектілері
13  Уақытша ұстау     Луговая ст.    -    Бұзып қайта  ІІМ
изоляторы бар                         құрылыс
ЛІІБ ғимараты                         жүргізу
14  Жаңа құрылыс      Құлан ауылы    -    Құрылыс салу Облыс әкімі
алаңдарына желі.  Луговая ст.
лер салу, сумен,
электрмен жаб.
дықтау, автомо.
биль жолдарын
салу

15  Клуб           ст. Луговая   200 мест  Кап. ремонт   Аким
с усилением   области
16  Музей          с. Кулан       -        Усиление      Аким
области
17  Районный       с. Кулан       -        Усиление      Аким
финотдел                                             области
18  Районный       с. Кулан       -        Усиление      Аким
дом культуры                                         области
19  Типография     с. Кулан       -        Усиление      Аким
области
20  Районный
военкомат      с. Кулан       -        Кап.ремонт    МО
с усилением
21  РО ДКНБ        с. Кулан       -        Кап. ремонт   КНБ
22  ОАО            с. Кулан       -        Кап. ремонт   ОАО
"Народный                                            "Народный
Банк                                                 Банк
Казахстана"                                          Казахстана"
23  Рыскуловский   с. Кулан       -        Кап. ремонт   МТК
РУПС
24  ОАО            с. Кулан       -        Кап. ремонт   ОАО
"Казахтелеком"                                       "Казах-
телеком"
25  Железно-       ст. Луговая    -        Усиление      ЗАО "НК
дорожный                                             "КТЖ"
вокзал
26  Объекты        ст. Луговая             Восстанов-    ЗАО "НК
инженерной                             ление и кап.  "КТЖ"
инфраструк-                            ремонт
туры
27  Инженерно-     населенные     21       Материалы     Аким
геологические  пункты по     объект    изысканий     области
изыскания на   7 округам               для ПСД и
стройплощад-                           строй-
ках и жилых                            заключений
массивах
28  Топографо-     с. Кулан,     252,3     Материалы     Аким
геодезическая  ст. Луговая   га        изысканий     области
съемка терри-                          для ПСД и
торий строй-                           строй-
площадок и                             заключений
жилых массивов
29  Строительство  с. Кулан      53,0 км   Новое         Аким
дренажной сети ст. Луговая             строитель-    области
населенных     с. Енбекши              ство
пунктов
30  Затраты на     с. Кулан      15,0 га   Сельхоз-      Аким
компенсацию                            угодия        области
сельско-                               (пшеница,
хозяйственных                          ячмень-
потерь на                              15,58 га)
новых земель-
ных участках
31  Модернизация   г. Тараз                Приобретение  Институт
сейсмостанции  с. Мерке                оборудования  сейсмологии
"Джамбул" и                                          НАН РК
гидротехничес-
кой станции
"Мерке"
32  Расходы на
приобретение
жилья в других
районах области
и регионах
республики и
непредвиденные
затраты на
выполнение
мероприятий по
ликвидации
последствий
землетрясения
-------------------------------------------------------------------

15  Клуб              Луговая ст.  200    Бекітілген   Облыс әкімі
орын   күрделі
жөндеу
16  Мұражай           Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
17  Аудандық қаржы    Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
бөлімі
18  Аудандық мәдениет Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
үйі
19  Типография        Құлан ауылы   -     Бекіту       Облыс әкімі
20  Аудандық әскери   Құлан ауылы   -     Бекітілген   ҚорМ
комиссариат                           күрделі
жөндеу
21  ҰККД АБ           Құлан ауылы   -     Күрделі      ҰҚК
жөндеу
22  "Қазақстан Халық  Құлан ауылы   -     Күрделі      "Қазақстан
Банкі" ААҚ                            жөндеу       Халық
Банкі" ААҚ
23  Рысқұлов АПББ     Құлан ауылы   -     Күрделі      ККМ
жөндеу
24  "Қазақтелеком"    Құлан ауылы   -     Күрделі      "Қазақтеле.
ААҚ                                   жөндеу       ком" ААҚ
25  Темір жол вокзалы Луговая ст.   -     Бекіту       "ҚТЖ" ҰК"
ЖАҚ
26  Инженерлі-инфра.  Луговая ст.   -     Қалпына     "ҚТЖ" ҰК"
құрылым объекті.                      келтіру      ЖАҚ
лері                                  және
күрделі
жөндеу
27  Құрылыс алаңдары  7 округ       21    ЖСҚ және     Облыс әкімі
мен тұрғын        бойынша      объект құрылыс
аймақтарындағы    елді                қорытын.
инженерлік-гео.   мекендер            дылары
логиялық                              үшін
іздестірулер                          іздестіру
материалдары
28  Құрылыс алаңдары  Құлан ауылы  252,3  ЖСҚ және     Облыс әкімі
мен тұрғын        Луговая ст.   га    құрылыс
аймақтарының                          қорытын.
аумақтарын                            дылары
топографиялық-                        үшін
геодезиялық                           іздестіру
картаға түсіру                        материалдары
29  Елді мекендер.    Құлан ауылы   53,0  Жаңа құрылыс Облыс әкімі
дің дренаж желі.  Луговая ст.   км
лерінің құрылысы  Еңбекші ауылы
30  Жаңа жер телім.   Құлан ауылы   15,0  Ауыл шаруа.  Облыс әкімі
деріндегі ауыл                   га   шылық
шаруашылығы шы.                       желілері
ғындарын өтеуге                       (бидай,
арналған шығындар                     арпа -
15,58 га)
31  "Жамбыл" сейсмо.  Тараз қаласы        Жабдықтар    ҚР ҰҒА
станциясы мен     Меркі ауылы         сатып алу    сейсмология
"Меркі" гидротех.                                  институты
никалық станция.
сын жаңғырту
32  Облыстың басқа
аудандарында және
республиканың
басқа өңірлерінде
тұрғын үй сатып
алуға арналған
шығыстар және жер
сілкінісінің сал.
дарларын жою
жөніндегі іс-ша.
раларды орындауға
арналған күтпеген
шығындар
___________________________________________________________________

4. Жилищное строительство
--------------------------------------------------------------
1  Новое          Военный        64       Новое         МО
строительство  городок                 строительство
ст. Луговая             со сносом
2  Новое                                  Новое         Аким
строительство                1064      строительство области
со сносом
3  Кап. ремонт                  4390      Кап. ремонт   Аким
с усилением                            с усилением   области
4  Кап. ремонт    с. Кулан      245       Кап. ремонт   МО, РГП
жилых домов                            с усилением   "Колдау"
с котельной
военного
городка
5  Кап. ремонт    Военный       186       Кап. ремонт   МО
объектов       городок                 с усилением
жилой зоны с   ст. Луговая
инженерными
сетями
6  Новое                        5         Новое         КНБ
строительство                          строительство
со сносом
7  Новое                        960       Новое         Области
строительство                          строительство Республики
Казахстан
Новое
строительство
со сносом
8  Новое                        50        Новое         Жамбылская
строительство                          строительство область
9  Новое                        302       Новое         ЗАО "НК
строительство                          строительство "КТЖ"
10  Новое                        16        Новое         ОАО
строительство                          строительство "KEGOC"
11  Новое                        15        Новое         Казатомпром
строительство                          строительство
12  Кап. ремонт                  450       Кап. ремонт   ЗАО "НК
с усилением                            с усилением   "КТЖ"
13  Новое                        150       Новое
строительство                          строительство
со сносом
14  Завершение                   132       Завершение    Аким
строительства                          строительства области
жилых домов
в г. Тараз
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
__________________________________
N !Сроки начала !   Источник    !
п/п!и окончания  !финансирования !
!строительства!               !
----------------------------------
1. Объекты образования
1   5 .05.2003 г.   Резерв
1.09.2003 г.  республиканского
бюджета
2   8.06.2003 г.   Резерв
1.09.2003 г.  республиканского
бюджета
3   7 .06.2003 г.   Резерв
1.09.2003 г.  республиканского
бюджета
4   6 .06.2003 г.   Резерв

4. Тұрғын үй құрылысы
___________________________________________________________________
1   Жаңа құрылыс      Луговая ст.   70    Бұзып жаңа   ҚорМ
әскери              құрылыс
қалашық             салу
2   Жаңа құрылыс                   1064   Бұзып жаңа   Облыс әкімі
құрылыс
салу
3   Бекітілген                     4390   Бекітілген   Облыс әкімі
күрделі                               күрделі
жөндеу                                жөндеу
4   Әскери қалашық.    Құлан ауылы  245   Бекітілген   ҚорМ
тың қазандығы                         күрделі      "Қолдау"
бар тұрғын үй                         жөндеу       РМК
аймағын күрделі
жөндеу
5   Инженерлік желі.  Луговая ст.   186   Бекітілген   ҚорМ
лері бар тұрғын   әскери              күрделі
үй аймағын күр.   қалашық             жөндеу
делі жөндеу
6   Жаңа құрылыс                     5    Бұзып жаңа   ҰҚК
құрылыс
салу
7   Жаңа құрылыс                    960   Жаңа         Қазақстан
құрылыс      Республика.
сының
облыстары
Бұзып жаңа
құрылыс
салу
8   Жаңа құрылыс                    50    Жаңа         Жамбыл
құрылыс      облысы
9   Жаңа құрылыс                    302   Жаңа         "ҚТЖ" ҰҚ"
құрылыс      ЖАҚ
10  Жаңа құрылыс                    16    Жаңа         "KEGOC"
құрылыс      ААҚ
11  Жаңа құрылыс                    15    Жаңа         Қазатом.
құрылыс      өнеркәсіп
12  Бекітілген                      450   Бекітілген   "ҚТЖ" ҰҚ"
күрделі жөндеу                        күрделі      ЖАҚ
жөндеу
13  Жаңа құрылыс                    150   Бұзып жаңа
құрылыс
салу
14  Тараз қаласында                 132   Құрылысты    Облыс әкімі
тұрғын үйлердің                       аяқтау
құрылысын аяқтау
___________________________________________________________________
Кестенің жалғасы
___________________________________________________________________
N   |   Объектінің    | Құрылыстың басталу      | Қаржыландыру
п/п |     атауы       | және аяқталу мерзімдері |    көздері
___________________________________________________________________
1   |      2          |          7              |        8
___________________________________________________________________
1. Білім беру объектілері
___________________________________________________________________
1   Т.Рысқұлов атын.      2003 ж. 5.05.           Республикалық
дағы мектеп           2003 ж. 1.09.          бюджеттің резерві
2   Мектеп                2003 ж. 8.06.           Республикалық
2003 ж. 1.09.          бюджеттің резерві
3   Мектеп                2003 ж. 7.06.           Республикалық
2003 ж. 1.09.          бюджеттің резерві
4   Байтұрсынов атын.     2003 ж. 6.06.           Республикалық

5) за счет собственных средств национальных компаний и других юридических лиц.
3. Средства, выделяемые из резерва Правительства Республики Казахстан, используются в порядке, определенном Правилами использования средств резерва Правительства Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408.
Аким Жамбылской области определяет администратора местной бюджетной программы по финансированию мероприятий, определенных решением Правительства Республики Казахстан, в соответствии с положением о соответствующем исполнительном органе, финансируемом из местного бюджета.
4. Средства местных бюджетов областей, городов Астаны и Алматы могут направляться на оказание финансовой помощи Жамбылской области на ликвидацию последствий землетрясения, а также на строительство и капитальный ремонт объектов, находящихся в коммунальной собственности местного исполнительного органа Жамбылской области, и жилых домов, пострадавших в результате землетрясения.
Финансирование за счет местных бюджетов областей, городов Астаны и Алматы строительства и капитального ремонта объектов, находящихся в коммунальной собственности местного исполнительного органа Жамбылской области, и жилых домов, пострадавших в результате землетрясения, осуществляется по соответствующим бюджетным программам, утвержденным в местных бюджетах.
Администраторы данных местных бюджетных программ являются заказчиками строительных работ на пострадавшей территории. После завершения строительства построенные объекты передаются в коммунальную собственность Жамбылской области в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
5. Средства областного и районных бюджетов Жамбылской области используются в соответствии с решениями маслихатов и местных исполнительных органов.
6. Деньги, поступающие от юридических и физических лиц в виде пожертвований и благотворительной помощи, а также из других местных бюджетов Республики Казахстан в виде целевых трансфертов зачисляются на счета спонсорской и благотворительной помощи, открытых в органах казначейства Жамбылскому областному финансовому управлению и районному финансовому отделу района имени Турара Рыскулова.
Деньги, поступающие на счета спонсорской и благотворительной помощи, используются исключительно на ликвидацию последствий землетрясения в районе имени Турара Рыскулова.
Местные исполнительные органы областей, городов Астаны и Алматы при принятии решений об оказании финансовой помощи Жамбылской области за счет соответствующих местных бюджетов определяют их целевое назначение согласно приложению к настоящему постановлению.
Аким Жамбылской области определяет объекты, которые финансируются за счет средств, поступающих на счета, открытые в органах казначейства Жамбылскому областному финансовому управлению и районному финансовому отделу района Турара Рыскулова, отдельно по каждому счету, а также местные государственные органы, уполномоченные осуществлять их использование.

5) ұлттық компаниялар мен басқа да заңды тұлғалардың өз қаражаты есебiнен.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен бөлiнетiн қаражат Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Yкiметi резервінің қаражатын пайдалану ережесiнде белгiленген тәртіппен пайдаланылады.
Жамбыл облысының әкiмi жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тиiстi атқарушы орган туралы ережеге сәйкес Қазақстан Республикасы Yкіметiнің шешiмiмен белгiленген iс-шараларды қаржыландыру жөнiндегi жергілiктi бюджеттiк бағдарлама әкімшiсiн айқындайды.
4. Облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергiлiктi бюджеттерінің қаражаты жер сiлкiнiсi салдарларын жоюға арналған Жамбыл облысына қаржылық көмек көрсетуге, сондай-ақ Жамбыл облысы жергiлiктi атқарушы органының коммуналдық меншігіндегi объектілердi және жер сiлкiнiсi салдарларынан зақымданған тұрғын үйлердi салу және күрделi жөндеуге жұмсалуы мүмкiн.
Облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергіліктi бюджеттерiнің есебiнен Жамбыл облысы жергiлiктi атқарушы органының коммуналдық меншiгіндегi объектiлердi және жер сiлкінісi салдарларынан зақымданған тұрғын үйлердi салуды және күрделi жөндеудi қаржыландыру жергiлiктi бюджеттерде бекiтiлген тиiстi бюджеттiк бағдарламалар бойынша жүзеге асырылады.
Осы жергiлiктi бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi зардап шеккен аумақтағы құрылыс жұмыстарының тапсырыс берушiлерi болып табылады. Құрылыс аяқталғаннан кейiн салынған объектілер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Жамбыл облысының коммуналдық меншiгiне берiледi.
5. Жамбыл облысының облыстық және аудандық бюджеттерiнің қаражаты мәслихаттар мен жергiлiктi атқарушы органдардың шешiмдерiне сәйкес пайдаланылады.
6. Заңды және жеке тұлғалардан қайырмалдық және қайырымдылық көмек, сондай-ақ Қазақстан Республикасының басқа да жергіліктi бюджеттерiнен мақсатты трансферттер түрiнде келiп түскен ақша Жамбыл облыстық қаржы басқармасы мен Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның аудандық қаржы бөлiмiне қазынашылық органдарында ашылған демеушiлік және қайырымдылық көмек көрсету шоттарына аударылады.
Демеушiлік және қайырымдылық көмек көрсету шоттарына келiп түскен ақша тек қана Тұрар Рысқұлов атындағы аудандағы жер сiлкiнiсi салдарларын жоюға пайдаланылады.
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органдары тиiстi жергiлiктi бюджеттер есебiнен Жамбыл облысына қаржылық көмек көрсету туралы шешiм қабылдау кезiнде олардың нысаналы мақсатын қаулымен мақұлданған iс-шаралар жоспарына сәйкес айқындайды.
Жамбыл облысының әкiмi Жамбыл облыстық қаржы басқармасы мен Тұрар Рысқұлов атындағы ауданның аудандық қаржы бөліміне қазынашылық органдарында ашылған шоттарға келіп түскен қаражат есебінен қаржыландырылатын объектiлерді әрбiр шот бойынша жеке, сондай-ақ олардың пайдаланылуын жүзеге асыруға өкiлеттi жергiлiктi мемлекеттiк органдарды белгiлейдi.

7. Местный исполнительный орган Жамбылской области представляет в Министерство финансов Республики Казахстан отчет о направлении и результатах использования средств, указанных в подпунктах 1), 3), 4) пункта 2 настоящих Правил, и в случае их нецелевого использования несет ответственность в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

7. Жамбыл облысының жергілiктi атқарушы органы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне осы Ереженiң 2-тармағының 1), 3), 4)-тармақшаларында көрсетiлген қаражатты жұмсаудың және оларды пайдаланудың нәтижесi туралы есептi ұсынады және олар мақсаттан тыс пайдаланылған жағдайда Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік тартады.