Об Асанове Ж.К., Баймаганбетове С.Н., Смагулове Н.Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2003 года N 626
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство юстиции Республики Казахстан:
Асанова Жакипа Кажмановича          -    вице-министром;
Баймаганбетова Серика Нуртаевича    -    вице-министром;
Смагулова                           -    председателем Комитета
Нурлана Рахманбергеновича                уголовно-исполнительной
системы.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ж.Қ. Асанов, С.Н. Баймағанбетов, Н.Р. Смағұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 маусымдағы N 626 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Асанов                   - вице-министр;
Жақып Қажманұлы
Баймағанбетов            - вице-министр;
Серік Нұртайұлы
Смағұлов                 - Қылмыстық-атқару жүйесі
Нұрлан Рахманбергенұлы     комитетінің төрағасы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі