О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1297
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года № 636. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2013 года № 448
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 02.05.2013 № 448 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года N 1297 "О нормативах распределения чистого дохода государственных предприятий на праве хозяйственного ведения"(САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 44, ст. 441) следующее изменение:
в Правилах определения, согласования и утверждения нормативов
распределения чистого дохода государственных предприятий на праве хозяйственного ведения, утвержденных указанным постановлением:
абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"Органы государственного управления одновременно с проектами Нормативов отчислений в бюджет представляют в Министерство (местные финансовые органы):
1) экономическое обоснование необходимости использования конкретной части чистого дохода планируемого года на развитие производства;
2) данные о размерах чистого дохода и суммах, перечисленных Предприятиями в соответствующий бюджет за отчетный год, и прогнозные суммы чистого дохода на предстоящий трехлетний период по прилагаемой форме.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылы 10 желтоқсандағы N 1297 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 1 шілдедегі N 636 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 мамырдағы № 448 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.05.2013 N 448 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк кәсiпорындардың таза табысын бөлу нормативтерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 1297 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 44, 441-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шаруашылық жүргiзу құқығындағы мемлекеттiк кәсiпорындардың таза табысын бөлу нормативтерiн белгiлеу, келiсу және бекiту ережесiнде:
3-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк басқару органдары Бюджетке аударымдар нормативтерiнiң жобаларымен сонымен бiр мезгiлде Министрлiкке (жергiлiктi қаржы органдарына):
1) жоспарлы жылдың таза табысының нақты бөлiгiн өндiрiстi дамытуға пайдалану қажеттiлiгiнiң экономикалық негiздемесiн;
2) қоса берiлiп отырған нысан бойынша есептi жылғы тиiстi бюджетке Кәсiпорындар аударған таза табыстың мөлшерi мен сомасы туралы деректердi және алдағы үш жылдық кезеңге арналған таза табыстың мөлшерi туралы деректерді табыс етедi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі