Об организации единого конкурса по государственным закупкам горюче-смазочных материалов и твердого топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2003 года N 646. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 марта 2004 г. N 307 (P040307).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2004 № 307.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам единым организатором конкурса по закупке твердого топлива и горюче-смазочных материалов для администраторов республиканских бюджетных программ согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июля 2003 года N 646
Перечень администраторов
республиканских бюджетных программ,
осуществляющих государственные закупки горюче-
смазочных материалов и твердого топлива с проведением
единого конкурса <*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 января 2004 г. N 100 .
____________________________________________________________________
1 Администрация Президента Республики Казахстан
2 Конституционный Совет Республики Казахстан
3 Верховный Суд Республики Казахстан
4 Генеральная прокуратура Республики Казахстан
5 Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
6 Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
7 Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского
бюджета
8 Управление делами Президента Республики Казахстан
9 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
10 Министерство иностранных дел Республики Казахстан
11 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
12 Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
13 Министерство здравоохранения Республики Казахстан
14 Министерство культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан
15 Министерство образования и науки Республики Казахстан
16 Министерство обороны Республики Казахстан
17 Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
18 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
19 Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
20 Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан
21 Министерство финансов Республики Казахстан
22 Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
23 Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан
24 Министерство юстиции Республики Казахстан
25 Служба охраны Президента Республики Казахстан
26 Республиканская гвардия Республики Казахстан
27 Агентство Республики Казахстан по государственным материальным
резервам
28 Агентство Республики Казахстан по государственным закупкам
29 Агентство Республики Казахстан по управлению земельными
ресурсами
30 Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
31 Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
32 Агентство Республики Казахстан по статистике
33 Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту
34 Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
35 Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)
36 Агентство таможенного контроля Республики Казахстан
37 ХОЗУ Парламента Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------

Жанар-жағар май материалдары мен қатты отынды мемлекеттік сатып алу жөнiндегi бiрыңғай конкурсты ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 3 шілдедегі N 646 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.03.11. N 307 қаулысымен.
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерi үшін қатты отынды және жанар-жағар май материалдарын сатып алу жөнiндегi конкурсты бiрыңғай ұйымдастырушы болып белгiленсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2003 жылғы 3 шiлдедегi
N 646 қаулысына
қосымша
Бiрыңғай конкурс өткiзу жөнiнде жанар-жағар май материалдары мен қатты отынды мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыратын республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшілерiнiң тiзбесi
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.01.29. N 100 қаулысымен .
___________________________________________________________________
1.  Қазақстан Pecпубликасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi
2.  Қазақстан Pecпубликасының Конституциялық кеңесi
3.  Қазақстан Республикасының Жоғарғы соты
4.  Қазақстан Pecпубликасының Бас прокуратурасы
5.  Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы
6.  Қазақстан Pecпубликасының Ұлттық қауіпсiздiк комитетi
7.  Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп
комитетi
8.  Қазақстан Pecпубликасы Президентiнiң Іс Басқармасы
9.  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
10. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
11. Қазақстан Республикасының Iшкі iстер министрлiгi
12. Қазақстан Pecпубликасының Индустрия және сауда министрлiгi
13. Қазақстан Pecпубликасының Денсаулық сақтау министрлiгi
14. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi
15. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi
16. Қазақстан Pecпубликасының Қорғаныс министрлiгi
17. Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
18. Қазақстан Pecпубликасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi
19. Қазақстан Республикасының Көлiк және телекоммуникациялар
министрлігі
20. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi
21. Қазақстан Pecпубликасының Қаржы министрлiгi
22. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлiгi
23. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi
24. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
25. Қазақстан Pecпубликасы Президентiнiң Күзет қызметi
26. Қазақстан Pecпубликасының Республикалық ұланы
27. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтeр
жөнiндегi агенттiгi
28. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгi
29. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттiгi
30. Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөнiндегi
агенттiгi
31. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгi
32. Қазақстан Pecпубликасының Статистика жөнiндегi агенттiгi
33. Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгi
34. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi
35  Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық
қылмысқа қарсы күрес жөнiндегі агенттiгi (қаржы полициясы) <*>
36. Қазақстан Pecпубликасының Кедендiк бақылау агенттiгi
37. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң ШБ
___________________________________________________________________