О частичном признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2000 года N 1080
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2003 года N 683
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2000 года N 1080 "О передаче государственного предприятия "Дирекция строящегося завода электропогружных насосов" в коммунальную собственность" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 29, ст. 366), кроме пункта 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 шілдедегі N 1080 қаулысының ішінара күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 шілдедегі N 683 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Салынып жатқан электрмен су шығаратын сорғыштар зауытының дирекциясы" мемлекеттік кәсіпорнын коммуналдық меншікке беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 шілдедегі N 1080 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 29, 366-құжат) 3-тармағынан басқа, күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі