О реорганизации государственного учреждения "Управление внутренних дел города Павлодара" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2003 года N 736
В целях дальнейшего совершенствования системы государственного управления Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать государственное учреждение "Управление внутренних дел города Павлодара" Министерства внутренних дел Республики Казахстан путем разделения на государственное учреждение "Северный отдел внутренних дел города Павлодара" Министерства внутренних дел Республики Казахстан и государственное учреждение "Южный отдел внутренних дел города Павлодара" Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - учреждения).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию учреждений в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінің "Павлодар қаласының Iшкi iстер басқармасы" мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 шілдедегі N 736 қаулысы
Мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi істер министрлiгiнiң "Павлодар қаласының Iшкi iстер басқармасы" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнің "Павлодар қаласының Солтүстiк iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне және Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгінің "Павлодар қаласының Оңтүстiк iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiне (бұдан әрi - мекемелер) бөлу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен:
1) мекемелердің әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі