О придании Актаускому морскому торговому порту статуса морского порта международного значения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2003 года N 768. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2018 года № 544
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.09.2018 № 544.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 17 января 2002 года "О торговом мореплавании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Придать Актаускому морскому торговому порту статус морского порта международного значения.
2. Переименовать Республиканское государственное предприятие "Актауский морской торговый порт" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в Республиканское государственное предприятие "Актауский международный морской торговый порт" Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее - Предприятие).
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную перерегистрацию Предприятия в органах юстиции, а также принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ақтау теңiз сауда портына халықаралық маңызы бар теңiз порты мәртебесiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 шілдедегі N 768 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 544 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.09.2018 № 544 қаулысымен.
"Сауда мақсатында теңiзде жүзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 17 қаңтардағы Заңын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Ақтау теңiз сауда портына халықаралық маңызы бар теңiз порты мәртебесi берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң "Ақтау теңiз сауда порты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң "Ақтау халықаралық теңiз сауда порты" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) болып қайта аталсын.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгiленген тәртiппен Кәсiпорынды әдiлет органдарында мемлекеттiк қайта тiркеудi қамтамасыз етсiн, сондай-ақ осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі