О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2003 года N 784. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 декабря 2004 года N 1324 (P041324) (вводится в действие с 1.01.2005г.).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.12.2004 № 1324 (вводится в действие с 01.01.2005).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2001 года N 985 "О лимитах штатной численности аппаратов акимов областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения) и предельном числе заместителей акима области (города республиканского значения, столицы), района (города областного значения)" следующие изменения:
в лимитах штатной численности аппаратов акимов областей (города республиканского значения, столицы) и предельном числе заместителей акима области (города республиканского значения, столицы), утвержденных названным постановлением:
в графе "В том числе заместителей акима (ед.)":
в строке "Южно-Казахстанская" цифру "4" заменить цифрой "5";
в строке "Итого" цифру "66" заменить цифрой "67".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 шiлдедегi N 985 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 6 тамыздағы N 784 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысымен (2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана), аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) әкiмдерiнiң аппараттары штат санының лимиттерi және облыс (республикалық маңызы бар қала, астана), аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмi орынбасарларының шектi саны туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 21 шiлдедегi N 985  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген облыстар (республикалық маңызы бар қала, астана) әкiмдерiнiң аппараттары штат санының лимиттерi және облыс (республикалық маңызы бар қала, астана) әкiмi орынбасарларының шектi санында:
"Оның iшiнде әкiмнiң орынбасарлары (бiрлiк)" деген бағанда:
"Оңтүстiк Қазақстан" деген жолдағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "66" деген сан "67" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі