О распределении целевых трансфертов из республиканского бюджета на 2003 год на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 года N 831
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое распределение целевых трансфертов по областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов, прибывающих в соответствии с квотой иммиграции оралманов на 2003 год, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 1017 "О квоте иммиграции оралманов на 2003 год", а также 246 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции на 2002 год, и 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан.
2. Агентству Республики Казахстан по миграции и демографии обеспечить контроль за целевым использованием выделенных средств акимами областей, городов Астана и Алматы.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2003 года N 359 "О распределении целевых трансфертов по областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год на приобретение жилья семьям оралманов, прибывающих в соответствии с квотой иммиграции оралманов на 2003 год".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 2003 г. N 831
Распределение целевых трансфертов по областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год на приобретение, строительство, реконструкцию и капитальный ремонт жилья для предоставления семьям оралманов, прибывающих в соответствии с квотой иммиграции оралманов на 2003 год, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 10 февраля 2003 года N 1017 "О квоте иммиграции оралманов на 2003 год", а также 246 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции на 2002 год, и 8 семьям граждан Республики Казахстан - переселенцам из аула Туркестан
____________________________________________________________________
N !Наименование ! Квота       ! Квота       !Граждане     !Всего
п/п!областей и   !иммиграции   !иммиграции   !Республики   !сумма
!городов      !оралманов    !оралманов    !Казахстан -  !(тыс.

Оралмандардың отбасыларына беру үшiн тұрғын үйлер сатып алуға, салуға, оларды қайта жаңартуға және күрделi жөндеуден өткiзуге 2003 жылға арналған республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 831 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Оралмандардың 2003 жылға арналған көшiп келу квотасы туралы" 2003 жылғы 10 ақпандағы N 1017 Жарлығымен бекiтiлген оралмандардың 2003 жылға арналған көшiп келу квотасына сәйкес келген оралмандардың отбасыларына, сондай-ақ 2002 жылға арналған көшiп келу квотасына енгiзiлген оралмандардың 246 отбасына және Түркiстан ауылынан қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының 8 отбасына беру үшiн тұрғын үйлер сатып алуға, салуға, оларды қайта жаңартуға және күрделi жөндеуден өткiзуге 2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген облыстардың бюджеттерi, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерi бойынша мақсатты трансферттердi қоса берiлiп отырған бөлу бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көшi-қон және демография жөніндегі агенттiгi облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдерi бөлген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. "Оралмандардың 2003 жылға арналған көшiп келу квотасына сәйкес келетiн оралмандардың отбасыларына тұрғын үйлер сатып алуға 2003 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттер, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерi бойынша көзделген мақсатты трансферттердi бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 15 сәуiрдегi N 359 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 19 тамыздағы
N 831 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Президентiнің
"Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу
квотасы туралы" 2003 жылғы 10 ақпандағы N 1017
Жарлығымен бекiтiлген оралмандардың 2003 жылға
арналған көшіп келу квотасына сәйкес келген
оралмандардың отбасыларына, сондай-ақ 2002 жылға
арналған көшіп келу квотасына енгізілген
оралмандардың 246 отбасына және Түркістан ауылынан
қоныс аударған Қазақстан Республикасы азаматтарының
8 отбасына беру үшiн тұрғын үйлер сатып алуға,
салуға, оларды қайта жаңартуға және күрделi
жөндеуден өткiзуге 2003 жылға арналған республикалық
бюджетте көзделген облыстардың бюджеттерi,
Астана және Алматы қалаларының бюджеттері
бойынша мақсатты трансферттердi бөлу
___________________________________________________________________
Р/с| Облыстар    |Оралмандардың |Оралмандардың |Түркістан   |Барлық

!             !на 2003 год  !на 2002 год  !переселенцы  !тенге)
!             !             !             !из аула      !
!             !             !             !Туркестан    !
!             !-----------------------------------------!
!             !коли- !сумма !коли- !сумма !коли- !сумма !
!             !чество!(тыс. !чество!(тыс. !чество!(тыс. !
!             !семей !тенге)!семей !тенге)!семей !тенге)!
--------------------------------------------------------------------
1  Акмолинская    608   121296                              121296
2  Актюбинская    228   132576                              132576
3  Алматинская    153    39302                               39302
4  Атырауская      76    86423                               86423
5  Восточно-
Казахстанская   47    16060    3     3299                 19359
6  Жамбылская     190    47367                               47367
7  Западно-
Казахстанская  169    92540                               92540
8  Карагандинская 565   110514                              110514
9  Кызылординская  94    50408                               50408
10  Костанайская   658   285391  111    50723                336114
11  Мангистауская  352   400409                              400409
12  Павлодарская   565   114201                              114201
13  Северо-
Казахстанская  640   269520   18     5230                274750
14  Южно-
Казахстанская  471   234911  114   129152    8    11803  375866

N  | мен қалалар.|  2003 жылға  |  2002 жылға  |ауылынан қо.|сомасы
| дың атауы   |арналған көшіп|арналған көшіп|ныс аударған|(мың
|             | келу квотасы | келу квотасы |Қазақстан   |теңге)
|             |              |              |Республика. |
|             |              |              |сының       |
|             |              |              |азаматтары  |
|             |__________________________________________|
|             |отбасы |сомасы|отбасы|сомасы |отба.|сома. |
|             | саны  |(мың  | саны |(мың   |сы   |сы    |
|             |       |теңге)|      |теңге) |саны |(мың  |
|             |       |      |      |       |     |теңге)|
___________________________________________________________________
1  Ақмола          608    121296                            121296
2  Ақтөбе          228    132576                            132576
3  Алматы          153    39302                             39302
4  Атырау          76     86423                             86423
5  Шығыс Қазақстан 47     16060    3     3299               19359
6  Жамбыл          190    47367                             47367
7  Батыс Қазақстан 169    92540                             92540
8  Қарағанды       565    110514                            110514
9  Қызылорда       94     50408                             50408
10 Қостанай        658    285391   111   50723              336114
11 Маңғыстау       352    400409                            400409
12 Павлодар        565    114201                            114201
13 Солтүстiк       640    269520   18    5230               274750
Қазақстан
14 Оңтүстiк        471    234911   114   129152   8  11803  375866
Қазақстан

15  г. Алматы       90   183971                              183971
16  г. Астана       94   229125                              229125
--------------------------------------------------------------------
Итого         5000  2414014  246   188404    8    11803 2614221
--------------------------------------------------------------------

15 Алматы қаласы   90     183971                            183971
16 Астана қаласы   94     229125                            229125
Жиыны           5000   2414014  246   188404   8  11803  2614221
___________________________________________________________________