Об утверждении квалификационных требований, предъявляемых к физическим и юридическим лицам, осуществляющим деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигиационным способами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 года № 833. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2012 года № 753
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2012 № 753 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года "О лицензировании" и  Законом Республики Казахстан от 3 июля 2002 года "О защите растений" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1.  (Пункт 1 исключен - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г.  N 613 (порядок введения в действие см. п.3).
2. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1)  (утратил силу   постановлением Правительства РК от 19 июня 2007 г.  N 610 );
Сноска. Подпункт 1) пункта 2 утратил силу   постановлением Правительства РК от 19 июня 2007 г.  N 610 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
2) в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 года N 1894 "О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года N 2201" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 41, ст. 515):
в перечне государственных органов (лицензиаров), уполномоченных выдавать лицензии на виды деятельности, подлежащие лицензированию, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 26, графу 3 дополнить абзацем следующего содержания:
"деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами";
в перечне видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного, экологического и горнотехнического надзора, а также органа госэнергонадзора, утвержденном указанным постановлением:
раздел I "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов санитарного надзора" дополнить пунктом 25-2 следующего содержания:
"25-2. Деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами.";
раздел II "Перечень видов лицензируемых работ и услуг, по которым необходимо заключение органов экологического надзора" дополнить пунктом 21-2 следующего содержания:
"21-2. Деятельность по применению пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами.".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық әдістермен қолдану жөніндегі қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 тамыздағы N 833 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 маусымдағы № 753 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.06.07 № 753 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) Қаулысымен.
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 сәуірдегі  Заңына және "Өсімдіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 3 шілдедегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақ алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  613 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар енгізілсін:
1)  күші жойылды
2) "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 17 сәуірдегі N 2201 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1894  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 41, 515-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген лицензиялауға жататын қызметтің түрлеріне лицензия беруге өкілеттік берілген мемлекеттік органдардың (лицензиярлардың) тізбесінде:
реттік нөмірі 26-жол, 3-баған мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын;
"пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық әдістермен қолдану жөніндегі қызмет";
көрсетілген қаулымен бекітілген санитарлық, экологиялық және тау-кен техникалық қадағалау органдарының, сондай-ақ мемэнергияқадағалау органының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерінің тізімінде:
"Санитарлық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензияланатын жұмыстар мен қызметтер түрлерінің тізімі" деген І бөлім мынадай мазмұндағы 25-2-тармақпен толықтырылсын:
"25-2. Пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық әдістермен қолдану жөніндегі қызмет";
"Экологиялық қадағалау органдарының қорытындысы қажет лицензиялайтын жұмыстар мен қызмет түрлерінің тізімі" деген ІІ бөлім мынадай мазмұндағы 21-2-тармақпен толықтырылсын:
"21-2. Пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік және фумигациялық әдістермен қолдану жөніндегі қызмет".
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды -   ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N  610 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 20 тамыздағы
N 833 қаулысымен
бекітілген
Пестицидтерді (улы химикаттарды) аэрозольдік
және фумигациялық әдістермен қолдану жөніндегі
қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларға
қойылатын біліктілік талаптары
Ескерту. Қосымша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  613 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) қаулысымен.