Об утверждении лимитов добычи пернатой дичи и пушных зверей на сезон охоты 2003 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 860
В соответствии с Законом  Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые лимиты добычи пернатой дичи и пушных зверей на сезон охоты 2003 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2003 года N 860
Лимит добычи пернатой дичи на сезон охоты 2003 года
(особей)
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование  ! Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!    областей    !        под угрозой исчезновения видов)
!                !----------------------------------------------
!                !      Гусь     !      Утка     !   Тетерев
!                !----------------------------------------------
!                !числен-! лимит !числен-! лимит !числен-!лимит
!                !ность  ! добычи!ность  ! добычи!ность  !добычи
-------------------------------------------------------------------
1   Акмолинская      2120000  51000  2883000  288000   24000   3600
2   Актюбинская        32000   3200   531000   53000    1200    300
3   Алматинская         1000     50   146000    7000    7700   1200
4   Атырауская        500000  20000  1000000  100000
5   Восточно-
Казахстанская      36000   1200   740000   37000  114300  15000
6   Жамбылская          8000    350   182000   15000
7   Западно-
Казахстанская       8000    400    84000    8000
8   Карагандинская     46000   2200   863000   77000  133000  20000
9   Костанайская     2002000  40000  3596000  360000   35300   3000
10  Кызылординская      5000    900    26000    5000
11  Мангистауская      15000   1500   175000   17000
12  Павлодарская       23000   8500   291000   38000
13  Северо-
Казахстанская      83000   4500  1215000  122000   33500   3700
14  Южно-
Казахстанская      11000   2200    96000   10000
-------------------------------------------------------------------
Итого            4890000 136000 11828000 1137000  349000  46800
-------------------------------------------------------------------
Процент изъятия            2,8             9,6             13,4
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование  ! Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!    областей    !        под угрозой исчезновения видов)
!                !----------------------------------------------
!                !   Куропатка   !      Улар     !    Кеклик
!                !----------------------------------------------
!                !числен-! лимит !числен-! лимит !числен-!лимит
!                !ность  ! добычи!ность  ! добычи!ность  !добычи
-------------------------------------------------------------------

Құстар мен терiсi бағалы аңдарды аулаудың 2003 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 тамыздағы N 860 қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Құстар мен терiсi бағалы аңдарды аулаудың 2003 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2003 жылғы 26 тамыздағы
N 860 қаулысымен
бекiтiлген
Құстарды аулаудың 2003 жылғы аңшылық
маусымына арналған лимитi
(дарақ)
таблицаның жалғасы бар
____________________________________________________________________
|                 | Жануарлардың түрлерi (сирек кездесетiн және
р/с|  Облыстардың    | құрып кету қаупi төнген түрлерiнен басқасы)
N |    атауы        |______________________________________________
|                 |      Қаз      |     Үйрек     |     Құр
|                 |______________________________________________
|                 | саны  |аулау  | саны | аулау  | саны  |аулау
|                 |       |лимитi |      | лимитi |       |лимиті
____________________________________________________________________
1  Ақмола            2120000  51000  2883000   288000  24000   3600
2  Ақтөбе              32000  3200    531000    53000   1200    300
3  Алматы               1000     50   146000     7000   7700   1200
4  Атырау             500000  20000  1000000   100000
5  Шығыс Қазақстан     36000   1200   740000    37000 114300  15000
6  Жамбыл               8000    350   182000    15000
7  Батыс Қазақстан      8000    400    84000     8000
8  Қарағанды           46000   2200   863000    77000 133000  20000
9  Қостанай          2002000  40000  3596000   360000  35300    300
10 Қызылорда            5000    900    26000     5000
11 Маңғыстау           15000   1500   175000    17000
12 Павлодар            23000   8500   291000    38000
13 Солтүстік Қазақстан 83000   4500  1215000   122000  33500   3700
14 Оңтүстік Қазақстан  11000   2200    96000    10000
___________________________________________________________________
ЖИЫНЫ             4890000 136000 11828000  1137000 349000  46800
Алып қою пайызы                 2,8              9,6           13,4
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________
|                | Жануарлардың түрлерi (сирек кездесетiн және
р/с|  Облыстардың   | құрып кету қаупi төнген түрлерiнен басқасы)
N |    атауы       |______________________________________________
|                |      Шіл      |     Ұлар      | Кекілік
|                |______________________________________________
|                | саны  |аулау  |  саны | аулау | саны  |аулау
|                |       |лимитi |       | лимитi|       |лимиті
____________________________________________________________________

1   Акмолинская        28000   4000
2   Актюбинская        13000   2000
3   Алматинская        14000   2000     2550     150   51000  11000
4   Атырауская
5   Восточно-
Казахстанская      81000   9000      500      -    15000   2000
6   Жамбылская         53000   5000                    40000  10000
7   Западно-
Казахстанская      13000   3000
8   Карагандинская    842000  85000
9   Костанайская
10  Кызылординская
11  Мангистауская       6000   2000                    76000  19000
12  Павлодарская
13  Северо-
Казахстанская      46000   5000
14  Южно-
Казахстанская     107000  16000                    43000  11000
-------------------------------------------------------------------
Итого            1203000 133000     3050     150  225000  53000
-------------------------------------------------------------------
Процент изъятия           11,1               4,9          23,6
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование  ! Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!    областей    !        под угрозой исчезновения видов)
!                !----------------------------------------------
!                !   Перепел     !    Голубь     !    Кулик
!                !----------------------------------------------
!                !числен-! лимит !числен-! лимит !числен-!лимит
!                !ность  ! добычи!ность  ! добычи!ность  !добычи
-------------------------------------------------------------------
1   Акмолинская          900     100     400     100
2   Актюбинская
3   Алматинская         1100     100    5000    1000
4   Атырауская                                        150000   8000
5   Восточно-
Казахстанская
6   Жамбылская          4000     400    6000    2000     900    100
7   Западно-
Казахстанская
8   Карагандинская    175000   15000
9   Костанайская                       16000    3000   58100   8900
10  Кызылординская
11  Мангистауская      63000    6000   63000   13000   50000   5000
12  Павлодарская
13  Северо-
Казахстанская        500     100     500     100
14  Южно-
Казахстанская     321000   32600  369000   73000
-------------------------------------------------------------------
Итого             565500   54300  459900   92200  259000  22000
-------------------------------------------------------------------
Процент изъятия             9,6            20,0            8,5
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование  ! Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!    областей    !        под угрозой исчезновения видов)
!                !----------------------------------------------
!                !    Лысуха     !
!                !----------------
!                !числен-! лимит !
!                !ность  ! добычи!
-------------------------------------

1  Ақмола              28000   4000
2  Ақтөбе              13000   2000
3  Алматы              14000   2000     2550    150  51000   11000
4  Атырау
5  Шығыс Қазақстан     81000   9000      500     -   15000    2000
6  Жамбыл              53000   5000                  40000   10000
7  Батыс Қазақстан     13000   3000
8  Қарағанды          842000  85000
9  Қостанай
10 Қызылорда
11 Маңғыстау            6000   2000                  76000   19000
12 Павлодар
13 Солтүстік Қазақстан 46000   5000
14 Оңтүстік Қазақстан 107000  16000                  43000   11000
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ             1203000  133000   3050    150  225000   53000
Алып қою пайызы                 11,1            4,9           23,6
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________
|                 | Жануарлардың түрлерi (сирек кездесетiн және
р/с|  Облыстардың    | құрып кету қаупi төнген түрлерiнен басқасы)
N |    атауы        |______________________________________________
|                 |    Бөдене     |    Кептер     |  Шалшықшы
|                 |______________________________________________
|                 | саны  |аулау  |  саны | аулау |саны  |аулау
|                 |       |лимитi |       | лимитi|      |лимиті
____________________________________________________________________
1  Ақмола               900    100     400     100
2  Ақтөбе
3  Алматы              1100    100    5000    1000
4  Атырау                                            150000   8000
5  Шығыс Қазақстан
6  Жамбыл              4000   400     6000    2000      900    100
7  Батыс Қазақстан
8  Қарағанды         175000  15000
9  Қостанай                          16000    3000    58100   8900
10 Қызылорда
11 Маңғыстау          63000   6000   63000   13000    50000   5000
12 Павлодар
13 Солтүстік Қазақстан  500    100     500     100
14 Оңтүстік Қазақстан 321000 32600  369000   73000
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ             565500  54300  459900   92200   259000  22000
Алып қою пайызы                9,6            20,0             8,5
таблицаның жалғасы
____________________________________
р/с|  Облыстардың    |
N |    атауы        |______________
|                 |    Қасқалдақ
|                 |______________
|                 | саны  |аулау
|                 |       |лимитi
____________________________________

1   Акмолинская       237000   14000
2   Актюбинская       131000   33000
3   Алматинская
4   Атырауская
5   Восточно-
Казахстанская
6   Жамбылская         86000   10000
7   Западно-
Казахстанская       8000    1000
8   Карагандинская    231000   32000
9   Костанайская       58000    8000
10  Кызылординская     19000    4000
11  Мангистауская      99000   10000
12  Павлодарская
13  Северо-
Казахстанская     343000   55000
14  Южно-
Казахстанская     130000   19000
--------------------------------------
Итого            1342000  186000
--------------------------------------
Процент изъятия             13,9
--------------------------------------
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2003 года N 860
Лимит добычи пушных зверей на сезон охоты 2003 года
(особей)
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование !  Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!   областей   !        под угрозой исчезновения видов)
!              !------------------------------------------------
!              !   Рысь  !  Лисица   !   Корсак  !    Заяц
!              !------------------------------------------------
!              !чис-!ли- !чис- !лимит!чис- !лимит!числен-!лимит
!              !лен-!мит !лен- !добы-!лен- !добы-!ность  !добычи
!              !нос-!до- !ность!чи   !ность!чи   !       !
!              !ть  !бычи!     !     !     !     !       !
-------------------------------------------------------------------
1   Акмолинская      28   -  15601  3085  5289  1051   73098  21930
2   Актюбинская              25333  3800 29070  5810   80540  24162
3   Алматинская     178   -   6380  1174  1057   211   77755  23326
4   Атырауская                6120   500  4675   600   27140   8142
5   Восточно-
Казахстанская   530  17  12843  2000 11250  3350   36259   9580
6   Жамбылская                6492  1298  2976   595   45132   8000
7   Западно-
Казахстанская             8727  1744  7157  1430   18719   5616
8   Карагандинская    9   -  37576  5636 25792  4650  705487 211647
9   Костанайская     24   -  17034  2500  8540  1500  135210  15000
10  Кызылординская           11096   130    70     -   19562   3480
11  Мангистауская             7310  1500  3740   748   33600  10080
12  Павлодарская      8   -   8808  1750  5440  1100   25870   7761
13  Северо-
Казахстанская    11   -  16418  2463  6941  1385   63680  19104
14  Южно-
Казахстанская     9   -   3354   671  1275   255    7040   2112
-------------------------------------------------------------------
Итого           797  17 183092 28251 113272 22685 1349092
369940
-------------------------------------------------------------------

1  Ақмола            237000  14000
2  Ақтөбе            131000  33000
3  Алматы
4  Атырау
5  Шығыс Қазақстан
6  Жамбыл             86000  10000
7  Батыс Қазақстан     8000   1000
8  Қарағанды         231000  32000
9  Қостанай           58000   8000
10 Қызылорда          19000   4000
11 Маңғыстау          99000  10000
12 Павлодар
13 Солтүстік
Қазақстан          343000 55000
14 Оңтүстік Қазақстан 130000 19000
____________________________________
ЖИЫНЫ             1342000 186000
Алып қою пайызы                13,9
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2003 жылғы 26 тамыздағы
N 860 қаулысымен
бекiтiлген
Терісі бағалы аңдарды аулаудың 2003 жылғы
аңшылық маусымына арналған лимиті
(дарақ)
таблицаның жалғасы бар
____________________________________________________________________
|               | Жануарлардың түрлерi (сирек кездесетiн және
р/с|  Облыстардың  | құрып кету қаупi төнген түрлерiнен басқасы)
N |    атауы      |________________________________________________
|               | Сілеусін |  Түлкі   |  Қарсақ  |    Қоян
|               |________________________________________________
|               |саны|аулау|саны|аулау|саны |аулау|саны | аулау
|               |    |лими.|    |лими.|     |лими.|     |лимиті
|               |    |ті   |    |ті   |     |ті   |     |
____________________________________________________________________
1  Ақмола            28   -  15601  3085  5289  1051  73098  21930
2  Ақтөбе                    25333  3800 29070  5810  80540  24162
3  Алматы           178   -   6380  1174  1057   211  77755  23326
4  Атырау                     6120   500  4675   600  27140   8142
5  Шығыс Қазақстан  530  17  12843  2000 11250  3350  36259   9580
6  Жамбыл                     6492  1298  2976   595  45132   8000
7  Батыс Қазақстан            8727  1744  7157  1430  18719   5616
8  Қарағанды          9   -  37576  5636 25792  4650 705487 211647
9  Қостанай          24   -  17034  2500  8540  1500 135210  15000
10 Қызылорда                 11096   130    70    -   19562   3480
11 Маңғыстау                  7310  1500  3740   748  33600  10080
12 Павлодар           8   -   8808  1750  5440  1100  25870   7761
13 Солтүстік
Қазақстан         11   -  16418  2463  6941  1385  63680  19104
14 Оңтүстік
Қазақстан          9   -   3354   671  1275   255   7040   2112
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ           797  17 183092 28251 113272 22685 1349092 369940

Процент изъятия     2,1         15,4         20,0          27,4
-------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы
-------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование !  Виды животных (кроме редких и находящихся
п/п!   областей   !        под угрозой исчезновения видов)
!              !------------------------------------------------
!              !  Барсук  !   Белка   ! Горностай !Степной хорек
!              !------------------------------------------------
!              !чис- !ли- !чис- !лимит!чис- !лимит!числен-!лимит
!              !лен- !мит !лен- !добы-!лен- !добы-!ность  !добы-
!              !ность!до- !ность!чи   !ность!чи   !       !чи
!              !ть   !бычи!     !     !     !     !       !
-------------------------------------------------------------------
1   Акмолинская      193   28               602   120
2   Актюбинская                                         29317  5860
3   Алматинская     3531  697
4   Атырауская
5   Восточно-
Казахстанская   2054  272 45320  6400  3435   619    7112   914
6   Жамбылская      2285  457                             717   100
7   Западно-
Казахстанская    384   76                            2053   410
8   Карагандинская 16701 2880   313     - 101111 20222 135080 26350
9   Костанайская     120    - 17979     -   500    -    18582   364
10  Кызылординская
11  Мангистауская                                         130    26

Алып қою пайызы         2,1        15,4         20,0           27,4
таблицаның жалғасы
____________________________________________________________________
|               | Жануарлардың түрлерi (сирек кездесетiн және
р/с|  Облыстардың  | құрып кету қаупi төнген түрлерiнен басқасы)
N |    атауы      |________________________________________________
|               |  Борсық  |   Тиін   |   Ақкіс   | Сасық күзен
|               |________________________________________________
|               |саны|аулау|саны|аулау|саны |аулау|саны | аулау
|               |    |лими.|    |лими.|     |лими.|     |лимиті
|               |    |ті   |    |ті   |     |ті   |     |
____________________________________________________________________
1  Ақмола            193   28               602   120
2  Ақтөбе                                               29317   5860
3  Алматы           3531  697
4  Атырау
5  Шығыс Қазақстан  2054  272  45320  6400  3435   619   7112    914
6  Жамбыл           2285  457                             717    100
7  Батыс Қазақстан   384   76                            2053    410
8  Қарағанды       16701  2880   313   -   101111 20222 135080 26350
9  Қостанай          120    -  17979   -      500   -    18582   364
10 Қызылорда
11 Маңғыстау                                               130    26

12  Павлодарская     352    -               211    -      170     -
13  Северо-
Казахстанская    154   26   316     -    74    -     2846   569
14  Южно-
Казахстанская                                         384    77
-------------------------------------------------------------------
Итого          25774 4436 63928  6400 105933 20961 196391 34670
-------------------------------------------------------------------
Процент изъятия      17,2        10,0        19,7         17,7
-------------------------------------------------------------------

12 Павлодар          352    -                 211   -      170    -
13 Солтүстік
Қазақстан         154   26    316   -       74   -     2846   569
14 Оңтүстік
Қазақстан                                               384    77
____________________________________________________________________
ЖИЫНЫ          25774 4436  63928  6400 105933 20961 196391 34670
Алып қою пайызы          17,2         10,0        19,7         17,7