О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 929. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N№ 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения и дополнения:
в пункте 3 слово "экономики" заменить словом "индустрии";
1) в Правилах лицензирования экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"Документы, указанные в подпунктах "в", "д", "г", "е", "ж", представляются в ксерокопиях, которые должны быть сброшюрованы, скреплены печатью и подписью первого руководителя или лица, его замещающего";
в абзаце третьем пункта 7 слова "но не позднее 10 дней" исключить;
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Государственные органы представляют Лицензиару оттиски печатей и образцы подписей уполномоченных лиц, согласовывающих заявления на лицензию и в случае изменения уполномоченных лиц обязаны в течение 3-х дней уведомить Лицензиара";
приложения 1, 2, 3, 4 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению;
2) в Перечне товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 слова "Министерства и ведомства" заменить словами "Государственные органы";
строку:
"Лекарственные средства    2936-294200000,   Минсельхоз
для ветеринарных целей и   3001-3004, 3005,
ветеринарная техника       3006, 9018-9022              "
исключить;
3) в Перечне товаров, импорт которых осуществляется по лицензиям, утвержденном указанным постановлением:
в графе 3 слова "Министерства и ведомства" заменить словами "Государственные органы";
строку:
"Лекарственные средства    2936-2939, 2941,  Минсельхоз
для ветеринарных целей и   3001-3006, 9018-
ветеринарная техника       9022                         "
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 г. N 929
Приложение 1
к Правилам лицензирования
экспорта и импорта товаров
(работ, услуг) в Республике
Казахстан
ЗАЯВЛЕНИЕ НА ЛИЦЕНЗИЮ НА ЭКСПОРТ
____________________________________________________________________

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 929 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсін:
3-тармақтағы "Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын;
1) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялаудың тәртiбiнде:
5-тармақта:
екiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"в", "д", "г", "e", "ж" тармақшаларында көрсетiлген құжаттар түптелген, мөрмен және бiрiншi басшының немесе оны алмастыратын адамның қолымен расталуы тиiс көшiрме түрiнде беріледi";
7-тармақтың үшiншi абзацындағы ", бiрақ," және "10 күннен кешіктірмей" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 17-тармақпен толықтырылсын:
"17. Мемлекеттiк органдар Лицензиарға лицензияға өтiнiштi келiсетiн уәкілеттi тұлғалардың мөр бедерлерi мен қолдарының үлгiлерiн ұсынады және уәкiлеттi тұлғалар өзгерген жағдайда Лицензиарды 3 күн iшiнде хабардар етуге мiндеттi";
көрсетілген Тәртiпке 1, 2, 3, 4-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Экспорты лицензия бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесiнде:
3-бағандағы "министрлiктерi мен ведомстволары" деген сөздер "мемлекеттік органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Малдәрігерлiк мақсатқа    2936-294200000,     Ауылшарминi"
арналған дәрі-дәрмектер    3001-3004, 3005,
мен малдәрiгерлік техника  3006, 9018-9022
деген жол алынып тасталсын;
3) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Импорты лицензия бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесiнде:
3-бағандағы "министрліктері мен ведомстволары" деген сөздер "мемлекеттiк органдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Малдәрiгерлік мақсатқа    2936-2939, 2941,    Ауылшармині"
арналған дәрі-дәрмек және  3001-3006,
малдәрігерлік техника      9018-9022
деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 929 қаулысына
Қазақстан Республикасында
тауарлардың (жұмыстардың,
қызмет көрсетулердің)
экспорты мен импортын
лицензиялаудың тәртібіне
1-қосымша
Экспорт лицензиясына өтініші
___________________________________________________________________

1.                                         ЛИЦЕНЗИЯ    N
2. Организация - заявитель, ее адрес, телефон, РНН, код ОКПО
3. По поручению (организации,   7. Покупатель, его адрес
предприятия, адрес, тел.)
4. Изготовитель (организации,
предприятия, адрес, тел.)       8. Страна покупателя
5. Страна назначения            9. Срок действия лицензии
6. Таможня                     10. Характер сделки
11. Валюта платежа
12. Наименование и   13. Код товара 15. Ед. измерения  17. Общая
полная характеристика    по ТН ВЭД                     стоимость
товара                                                 товара (в
тысячах) в:
валюте
платежа:
14. Код товара 16. Количество     тенге:
по контрольным
спискам                           долларах
USD:
18. Основание для запроса   20. Государственные органы Республики
лицензии (N постановления   Казахстан, согласовывающие решения
Правительства Республики    о выдаче лицензии
Казахстан, контракта,       Ф.И.О.
договора, инвойса,          Должность
дата его подписания)        Подпись, МП            дата
19. От организации-заявителя  21. Министерство индустрии и торговли
Ф.И.О.                        Республики Казахстан
Должность                     Заявление принято к рассмотрению
Подпись, МП       дата        "____"__________ 200__ г.
22. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений банков
организации-заявителя
23. Особые условия лицензии
____________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 г. N 929
Приложение 2
к Правилам лицензирования
экспорта и импорта товаров
(работ, услуг) в Республике
Казахстан
ЗАЯВЛЕНИЕ НА ЛИЦЕНЗИЮ НА ИМПОРТ
____________________________________________________________________
1.                                         ЛИЦЕНЗИЯ    N
2. Организация-заявитель, ее адрес, телефон, РНН, код ОКПО
3. По поручению (организации,   7. Продавец, его адрес
предприятия, адрес, тел.)
4. Потребитель (организации,
предприятия, адрес, тел.)       8. Страна продавца
5. Страна происхождения         9. Срок действия лицензии
6. Таможня                     10. Характер сделки
11. Валюта платежа
12. Наименование и   13. Код товара 15. Ед. измерения  17. Общая
полная характеристика    по ТН ВЭД                     стоимость
товара                                                 товара (в
тысячах) в:
валюте
платежа:
14. Код товара 16. Количество     тенге:
по контрольным
спискам                           долларах
USD:
18. Основание для запроса   20. Государственные органы Республики
лицензии (N постановления   Казахстан, согласовывающие решения
Правительства Республики    о выдаче лицензии
Казахстан, контракта,       Ф.И.О.
договора, инвойса,          Должность
дата его подписания)        Подпись, МП            дата
19. От организации-заявителя  21. Министерство индустрии и торговли
Ф.И.О.                        Республики Казахстан
Должность                     Заявление принято к рассмотрению
Подпись, МП       дата        "____"__________ 200__ г.
22. Номера расчетных (валютных) счетов, наименование отделений банков
организации-заявителя
23. Особые условия лицензии
____________________________________________________________________
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 г. N 929
Приложение 3
к Правилам лицензирования
экспорта и импорта товаров
(работ, услуг) в Республике
Казахстан
ЛИЦЕНЗИЯ НА ЭКСПОРТ
____________________________________________________________________

1.                                     N Лицензия
___________________________________________________________________
2. Өтініш беруші ұйым, оның
мекен-жайы, телефоны, СТТН,
КҰЖК коды
___________________________________________________________________
3. Тапсырма бойынша (ұйым, _________   7. Сатып алушы,   __________
кәсіпорын, мекен-жайы,                 оның мекен-жайы
тел.)
___________________________________________________________________
4. Әзірлеуші (ұйым,        _________   8. Сатып алушының __________
кәсіпорын, мекен-жайы,                 елі
тел.)
___________________________________________________________________
5. Баратын елі             __________  9. Лицензияның    __________
әрекет ету
мерзімі
___________________________________________________________________
6. Кеден                   __________  10. Мәміле сипаты _________
____________________________
11. Төлем
валютасы          __________
___________________________________________________________________
12. Тауардың       13. СЭҚ ТН бойынша   15. Өлшем    17. Тауардың
атауы мен толық    тауардың коды        бірлігі      жалпы құны
сипаттамасы                                              (мың):
14. Бақылау          16. Саны     төлем
тізімдері                         валютасында:
бойынша тауар коды
теңге:
USD долларымен
___________________________________________________________________
18. Лицензия сұрау үшін негіздер       20. Лицензия беру туралы
(ҚР Үкіметі қаулысының,                шешімдерге келісетін ҚР-ның
келісім-шарт, шарт, инвойс N,          мемлекеттік органдары
оған қол қойылған күні)
Аты-жөні:
Лауазымы
Қолы, МО         күні
___________________________________________________________________
19. Өтініш беруші ұйымнан              21. Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда
Аты-жөні                               министрлігі
Лауазымы                               200___ ж. "__"__________
Қолы, МО         күні                  өтініш қарауға қабылдады
___________________________________________________________________
22. Есеп айырысу (валюталық) шоттардың нөмірлері, өтініш беруші
ұйымның банк бөлімдерінің атауы
___________________________________________________________________
23. Лицензияның ерекше шарттары
___________________________________________________________________
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 929 қаулысына
Қазақстан Республикасында
тауарлардың (жұмыстардың,
қызмет көрсетулердің)
экспорты мен импортын
лицензиялаудың тәртібіне
2-қосымша
Импорт лицензиясына өтініш
___________________________________________________________________
1.                                     N Лицензия
___________________________________________________________________
2. Өтініш беруші ұйым, оның
мекен-жайы, телефоны, СТТН,
КҰЖК коды
___________________________________________________________________
3. Тапсырма бойынша (ұйым, _________   7. Сатушы,        __________
кәсіпорын, мекен-жайы,                 оның мекен-жайы
тел.)
___________________________________________________________________
4. Тұтынушы (ұйым,         _________   8. Сатушының      __________
кәсіпорын, мекен-жайы,                 елі
тел.)
___________________________________________________________________
5. Шығу елі                __________  9. Лицензияның    __________
әрекет ету
мерзімі
___________________________________________________________________
6. Кеден                   __________  10. Мәміле сипаты _________
____________________________
11. Төлем
валютасы          __________
___________________________________________________________________
12. Тауардың       13. СЭҚ ТН бойынша   15. Өлшем    17. Тауардың
атауы мен толық    тауардың коды        бірлігі      жалпы құны
сипаттамасы                                              (мың):
14. Бақылау          16. Саны     төлем
тізімдері                         валютасында:
бойынша тауар коды
теңге:
USD долларымен
___________________________________________________________________
18. Лицензия сұрау үшін негіздер       20. Лицензия беру туралы
(ҚР Үкіметі қаулысының,                шешімдерге келісетін ҚР-ның
келісім-шарт, шарт, инвойс N,          мемлекеттік органдары
оған қол қою күні)
Аты-жөні:
Лауазымы
Қолы, МО         күні
___________________________________________________________________
19. Өтініш беруші ұйымнан              21. Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда
Аты-жөні                               министрлігі
Лауазымы                               200___ ж. "__"__________
Қолы, МО         күні                  өтініш қарауға қабылдады
___________________________________________________________________
22. Есеп айырысу (валюталық) шоттардың нөмірлері, өтініш беруші
ұйымның банк бөлімдерінің атауы
___________________________________________________________________
23. Лицензияның ерекше шарттары
___________________________________________________________________
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 929 қаулысына
Қазақстан Республикасында
тауарлардың (жұмыстардың,
қызмет көрсетулердің)
экспорты мен импортын
лицензиялаудың тәртібіне
3-қосымша
Экспортқа лицензия
___________________________________________________________________