О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2003 года N 943
Во исполнение Указа  Президента Республики Казахстан от 13 июня 2003 года N 1107 "О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
цифры "44535468" заменить цифрами "45853316";
дополнить администратором 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи", программами 001, 030, 079, 300, 500, 501, 600, 601, 602, 603, 604, 605 и подпрограммами 001, 002 следующего содержания:
"603         Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи            1317848
001       Административные затраты               82914
001     Аппарат центрального органа            37149
002     Аппараты территориальных органов       45765
030       Прикладные научные исследования
в области связи и телекоммуникаций     33000
079       Выполнение функций лицензиаров           940
300       Строительство здания серверного
центра для государственных органов
в городе Астане                       215936
500       Сопровождение информационной
инфраструктуры государственных
органов                                 7811
501       Сопровождение информационных систем
Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи                  2286
600       Создание государственной базы данных
"Ресурсы Казахстана"                   14016
601       Создание государственной базы данных
"Юридические лица"                      4994
602       Создание государственной базы данных
"Физические лица"                     178208
603       Создание системы мониторинга
состояния информационно-
телекоммуникационных ресурсов          24063
604       Создание единой системы электронного
документооборота государственных
органов                               499540
605       Создание информационной
инфраструктуры государственных
органов                              254140";
в функциональной группе 4 "Образование":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 қыркүйектегі N 943 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру туралы" 2003 жылғы 13 маусымдағы N 1107 Жарлығын  орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" деген функционалдық топта:
"44535468" деген сандар "45853316" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 603 "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi" деген әкiмшiмен, 001, 030, 079, 300, 500, 501, 600, 601, 602, 603, 604, 605 бағдарламалармен және 001, 002 кiшi бағдарламалармен толықтырылсын:
"603   Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
және байланыс жөнiндегi агенттiгi                   1317848
001    Әкiмшiлiк шығындар                                    82914
001 Орталық органның аппараты                             37149
002 Аумақтық органдардың аппараттары                      45765
030    Байланыс және телекоммуникациялар
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер              33000
079    Лицензиарлардың функцияларын орындау                    940
300    Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн
серверлiк орталық ғимаратын салу                     215936
500    Мемлекеттiк органдардың ақпараттық
инфрақұрылымын сүйемелдеу                              7811
501    Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
және байланыс жөнiндегi агенттiгiнiң
ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу                        2286
600    "Қазақстан ресурстары" мемлекеттiк
дерекқорын құру                                       14016
601    "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк дерекқорын құру          4994
602    "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк дерекқорын құру          178208
603    Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстар
жай-күйi мониторингiнiң жүйесiн құру                  24063
604    Мемлекеттiк органдардың электронды құжат
айналымының бiрыңғай жүйесiн құру                    499540
605    Мемлекеттiк органдардың ақпараттық
инфрақұрылымын құру                                 254140";
4 "Бiлiм" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:

цифры "272151" заменить цифрами "271861";
в программе 010 "Повышение квалификации и переподготовка кадров":
цифры "2456" заменить цифрами "2166";
в подпрограмме 005 "Повышение квалификации государственных служащих":
цифры "2456" заменить цифрами "2166";
дополнить администратором 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи", программой 010 и подпрограммой 005 следующего содержания:
"010        Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                    290
005  Повышение квалификации государственных
служащих                                  290";
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь":
цифры "60956974" заменить цифрами "60837834";
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
цифры "58254374" заменить цифрами "57867601";
в программе 001 "Административные затраты":
цифры "698554" заменить цифрами "615640";
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа":
цифры "279379" заменить цифрами "242230";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов":
цифры "419175" заменить цифрами "373410";
в программе 041 "Прикладные научные исследования в области транспорта и коммуникаций":
цифры "173000" заменить цифрами "140000";
подпрограмму "031 Прикладные научные исследования в области связи и телекоммуникаций - 33000" исключить;
программы "044 Создание системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств - 254809", "709 Сопровождение системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств - 12824" исключить;
в программе 079 "Выполнение функций лицензиаров":
цифры "26767" заменить цифрами "25827";
в программе 501 "Сопровождение информационных систем Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
цифры "37064" заменить цифрами "34778";
дополнить администратором 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи" и программами 031, 032 следующего содержания:
"603     Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи               267633
031   Создание системы мониторинга
радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств                254809
032   Сопровождение системы мониторинга
радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств                12824";
в функциональной группе 13 "Прочие":

"272151" деген сандар "271861" деген сандармен ауыстырылсын;
010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау" деген бағдарламада:
"2456" деген сандар "2166" деген сандармен ауыстырылсын;
005 "Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру" деген кiші бағдарламада:
"2456" деген сандар "2166" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 603 "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi" деген әкiмшiмен, 010 бағдарламамен және 005 кiшi бағдарламамен толықтырылсын:
010   Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және оларды қайта даярлау 290
005   Мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру       290";
12 "Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
"60956974" деген сандар "60837834" деген сандармен ауыстырылсын;
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"58254374" деген сандар "57867601" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Әкiмшiлiк шығындар" деген бағдарламада:
"698554" деген сандар "615640" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламада:
"279379" деген сандар "242230" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдардың аппараты" деген кiшi бағдарламада:
"419175" деген сандар "373410" деген сандармен ауыстырылсын;
041 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген бағдарламада:
"173000" деген сандар "140000" деген сандармен ауыстырылсын;
"031 Байланыс және телекоммуникациялар саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер - 33000" деген кiшi бағдарлама алынып тасталсын;
"044 Радиожиiлiк спектрi мен радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн құру - 254809", "709 Радиожиiлiк спектрi және радиоэлектрондық құралдар мониторингi жүйесiн сүйемелдеу - 12824" деген бағдарламалар алынып тасталсын;
079 "Лицензиарлардың функцияларын орындау" деген бағдарламада:
"26767" деген сандар "25827" деген сандармен ауыстырылсын;
501 "Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң, ақпараттық жүйелерiн сүйемелдеу" деген бағдарламада:
"37064" деген сандар "34778" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 603 "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi" деген әкiмшiмен және 031, 032 бағдарламалармен толықтырылсын:
"603   Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
және байланыс жөнiндегi агенттiгi                  267633
031    Радиожиiлiк спектрi мен радиоэлектрондық
құралдардың мониторингi жүйесiн құру               254809
032    Радиожиiлiк спектрi және радиоэлектрондық
құралдардың мониторингi жүйесiн сүйемелдеу         12824";
13  "Өзгелер" деген функционалдық топта:

цифры "70038230" заменить цифрами "68839522":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
цифры "1221201" заменить цифрами "22493";
программы "303 Строительство здания серверного центра для государственных органов в городе Астане - 215936", "500 Сопровождение информационной инфраструктуры государственных органов - 7811", "601 Создание государственной базы данных "Юридические лица" - 4994", "602 Создание государственной базы данных "Физические лица" - 178208", "604 Создание единой системы электронного документооборота государственных органов - 499540", "605 Создание информационной инфраструктуры государственных органов - 254140", "606 Создание системы мониторинга состояния информационно-телекоммуникационных ресурсов - 24063", "610 Создание государственной базы данных "Ресурсы Казахстана" - 14016" исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
функциональную группу "Государственные услуги общего характера" дополнить администратором "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи" и программами 300, 600, 601, 602, 603, 604, 605 следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
300  Строительство здания серверного центра для
государственных органов в городе Астане        215936
600  Создание государственной базы данных
"Ресурсы Казахстана"                            14016
601  Создание государственной базы данных
"Юридические лица"                               4994
602  Создание государственной базы данных
"Физические лица"                              178208
603  Создание системы мониторинга состояния
информационно-телекоммуникационных ресурсов     24063
604  Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов       499540
605  Создание информационной инфраструктуры
государственных органов                       254140";
в функциональной группе "Транспорт и связь":
по администратору "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
программу "044 Создание системы мониторинга радиочастотного спектра и радиоэлектронных средств - 254809" исключить;
дополнить администратором "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи" и программой 031 следующего содержания:
"Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
031  Создание системы мониторинга радиочастотного
спектра и радиоэлектронных средств           254809";
в функциональной группе "Прочие":
администратора "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" исключить;
программы "303 Строительство здания серверного центра для государственных органов - 215936", "601 Создание государственной базы данных "Юридические лица" - 4994", "602 Создание государственной базы данных "Физические лица" - 178208", "604 Создание единой системы электронного документооборота государственных органов - 499540", "605 Создание информационной инфраструктуры государственных органов - 254140", "606 Создание системы мониторинга состояния информационно-телекоммуникационных ресурсов - 24063", "610 Создание государственной базы данных "Ресурсы Казахстана" - 14016" исключить.

"70038230" деген сандар "68839522" деген сандармен ауыстырылсын;
215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"1221201" деген сандар "22493" деген сандармен ауыстырылсын;
"303 Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн серверлiк орталық ғимаратын салу - 215936", "500 Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын сүйемелдеу - 7811", "601 "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын құру - 4994", "602 "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын құру - 178208", "604 Мемлекеттiк органдардың электронды құжат айналымының бiрыңғай жүйесiн құру - 499540", "605 Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру - 254140", "606 Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың жай-күйі мониторингiнiң жүйесiн құру - 24063", "610 "Қазақстан ресурстары", мемлекеттiк деректер базасын құру - 14016" деген бағдарламалар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" деген функционалдық топ мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi" деген әкiмшiмен және 300, 600, 601, 602, 603, 604, 605 бағдарламалармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi
300   Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн
серверлiк орталық ғимаратын салу                   215936
600   "Қазақстан ресурстары" мемлекеттiк дерекқорын
құру                                                14016
601   "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк дерекқорын құру         4994
602   "Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқорын құру        178208
603   Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстар
жай-күйi мониторингiнiң жүйесiн құру                24063
604   Мемлекеттiк органдардың электронды құжат
айналымының бiрыңғай жүйесiн құру                  499540
605   Мемлекеттiк органдардың ақпараттық
инфрақұрылымын құру                                254140";
"Көлiк және байланыс" деген функционалдық топта:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
"044 Радиожиiлiк спектрi мен радиоэлектрондық құралдардың мониторингi жүйесiн құру - 254809" деген бағдарлама алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы "Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi" деген әкiмшiмен және 031 бағдарламамен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi
031   Радиожиiлiк спектрi мен радиоэлектрондық
құралдардың мониторингi жүйесiн құру               254809"
"Өзгелер" деген функционалдық топта:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" деген әкiмшi алынып тасталсын;
"303 Астана қаласында мемлекеттiк органдар үшiн серверлiк орталық ғимаратын салу - 215936", "601 "Заңды тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын құру - 4994", "602 "Жеке тұлғалар" мемлекеттiк деректер базасын құру - 178208", "604 Мемлекеттiк органдардың электронды құжат айналымының бiрыңғай жүйесiн құру - 499540", "605 Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру - 254 140", "606 Ақпараттық-телекоммуникациялық ресурстардың жай-күйі мониторингiнiң жүйесiн құру - 24 063", "610 "Қазақстан ресурстары" мемлекеттiк деректер базасын құру - 14 016" деген бағдарламалар алынып тасталсын.

2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с администраторами республиканских бюджетных программ в установленном порядке обеспечить перераспределение кассового исполнения по республиканским бюджетным программам и подпрограммам.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи представить в Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан предложения по внесению соответствующих изменений и дополнений в утвержденные паспорта республиканских бюджетных программ в десятидневный срок.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен кассалық атқарудың республикалық бюджеттiк бағдарламалар мен кiшi бағдарламалар бойынша қайта бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi және Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi он күн мерзiмде Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне бекiтiлген республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарына тиiстi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар берсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі