О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 486
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2003 года N 960
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 486 "О мерах стабилизации финансово-экономического положения в строительном комплексе Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г.,
N 15, ст. 158).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 486 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 22 қыркүйектегі N 960 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының құрылыс кешенiндегi қаржы-экономикалық жағдайды тұрақтандыру жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 486 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 15, 158-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі