О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 205
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 985
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2003 года N 205 "О некоторых вопросах государственных закупок зерна урожая 2003 года и утверждении Правил государственных закупок услуг по хранению государственных ресурсов зерна, Правил государственных закупок услуг по перемещению государственных ресурсов зерна" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 9, ст. 103) следующие изменения:
в пункте 1:
слова "до 405722 (четыреста пять тысяч семьсот двадцать две) тонн" заменить словами "до 368250 (триста шестьдесят восемь тысяч двести пятьдесят) тонн";
абзац второй подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"в объеме до 215500 (двести пятнадцать тысяч пятьсот) тонн зерна продовольственной мягкой пшеницы на сумму 3167850000 (три миллиарда сто шестьдесят семь миллионов восемьсот пятьдесят тысяч) тенге по цене не менее 14700 (четырнадцать тысяч семьсот) тенге за одну тонну зачтенного физического веса, включая налог на добавленную стоимость, и без учета налога на добавленную стоимость для плательщиков единого земельного налога, не являющихся плательщиками налога на добавленную стоимость, на условиях франко-элеватор; при этом на сумму 2267060000 (два миллиарда двести шестьдесят семь миллионов шестьдесят тысяч) тенге из расчета 10520 (десять тысяч пятьсот двадцать) тенге за одну тонну зачтенного физического веса в срок до 25 июля 2003 года с последующей доплатой по факту поставки зерна из расчета 4180 (четыре тысячи сто восемьдесят) тенге за одну тонну зачтенного физического веса на сумму 900790000 (девятьсот миллионов семьсот девяносто тысяч) тенге";
в абзаце втором подпункта 2) слова "до 159222 (сто пятьдесят девять тысяч двести двадцать две) тонн зерна продовольственной мягкой пшеницы на сумму 2106505000 (два миллиарда сто шесть миллионов пятьсот пять тысяч) тенге по цене не менее 13230 (тринадцать тысяч двести тридцать)" заменить словами "до 121750 (сто двадцать одна тысяча семьсот пятьдесят) тонн зерна продовольственной мягкой пшеницы на сумму 1789720000 (один миллиард семьсот восемьдесят девять миллионов семьсот двадцать тысяч) тенге по цене не менее 14700 (четырнадцать тысяч семьсот) тенге".

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 ақпандағы N 205 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 985 қаулыcы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылғы егiннiң астығын мемлекеттiк сатып алудың кейбiр мәселелерi және Мемлекеттiк астық ресурстарын сақтау бойынша көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу ережесi мен Мемлекеттiк астық ресурстарының орнын ауыстыру бойынша көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 ақпандағы N 205 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 9, 103-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
"405722 (төрт жүз бес мың жетi жүз жиырма екi) тоннаға дейiнгi" деген сөздер "368250 (үш жүз алпыс сегiз мың екi жүз елу) тоннаға дейiнгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақшаның екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"есепке алынған табиғи салмағының бiр тоннасы үшiн, қосымша құн салығын қоса алғанда 14700 (он төрт мың жетi жүз) теңгеден кем емес баға бойынша 3167850000 (үш миллиард бiр жүз алпыс жетi миллион сегiз жүз елу мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушiлер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 215500 (екi жүз он бес мың бес жүз) тоннаға дейiнгi көлемдегi азық-түлiктiк жұмсақ бидай астығын; бұл ретте есепке алынған табиғи салмағының бiр тоннасы үшiн 10520 (он мың бес жүз жиырма) теңге есебiмен 2267060000 (екi миллиард екі жүз алпыс жетi миллион алпыс мың) теңге сомасына 2003 жылғы 25 шiлдеге дейiнгi мерзiмге кейiннен астықты жеткiзiп беру фактiсi бойынша есепке алынған табиғи салмағының бiр тоннасы үшін 4180 (төрт мың бiр жүз сексен) теңге есебiмен 900790000 (тоғыз жүз миллион жетi жүз тоқсан мың) теңге сомасына";
2) тармақшаның екiншi абзацында "13230 (он үш мың екі жүз отыз) теңгеден кем емес баға бойынша 2106505000 (екi миллиард бiр жүз алты миллион бес жүз бес мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушiлер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 159222 (бiр жүз елу тоғыз мың екi жүз жиырма екi) тоннаға дейiнгi көлемдегi азық-түлiктiк жұмсақ бидай астығы" деген сөздер "14700 (он төрт мың жетi жүз) теңгеден кем емес баға бойынша 1789720000 (бiр миллиард жетi жүз сексен тоғыз миллион жетi жүз жиырма мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушiлер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 121750 (бiр жүз жиырма бір мың жетi жүз елу) тоннаға дейiнгi көлемдегi азық-түлiктiк жұмсақ бидай астығы" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі