О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 300
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2003 года N 1065. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года N 1256
Сноска. Постановление Правительства РК от 20 октября 2003 года N 1065 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 декабря 2007 года N  1256 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2000 года N 300 "О гарантированном государственном нормативе сети организаций образования" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 9-10, ст. 110) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 2 слова "согласно приложению" исключить;
приложению к указанному постановлению исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 ақпандағы N 300 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 20 қазандағы N 1065 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы N 1256 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы  N 1256  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Бiлiм беру ұйымдары желiсiнiң кепiлдендiрiлген мемлекеттік нормативi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 ақпандағы N 300  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 9-10, 101-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 1) тармақшасындағы "қосымшаға сәйкес" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға қосымша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі