О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2003 года N 861
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1200
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан "О приобретении автомобилей для государственных органов Республики Казахстан" от 26 августа 2003 года N 861 следующие изменения:
в Перечне государственных органов и количества техники, приобретаемой за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по республиканской бюджетной программе 203 "Обновление парка автомашин для государственных органов", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2 "Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан":
в строке "Фольксваген Пассат" цифры "36" заменить цифрами "39";
в строке "Итого" цифры "56" заменить цифрами "59".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 тамыздағы N 861 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1200 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдары үшiн автомобильдер сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 тамыздағы N 861 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк органдардың тiзбесiнде және 2003 жылға арналған республикалық бюджеттe 203 "Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн жаңарту" республикалық бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен сатып алынатын техниканың санында:
"Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы" деген 2-тармақта:
"Фольксваген Пассат" деген жолдағы "36" деген сандар "39" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "56" деген сандар "59" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі