О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1753
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1201. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 376
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 376 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1753 "Об утверждении Перечня международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 589) следующие дополнения:
пункт 1 дополнить словами "(далее - Перечень)";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Установить, что уполномоченный орган, осуществляющий координацию работ по привлечению и использованию грантов, после проведения мероприятий по определению соответствия деятельности организаций, предлагаемых заинтересованными государственными органами к включению в Перечень, требованиям подпункта 4) пункта 1 статьи 10 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года в случае целесообразности вносит в Правительство Республики Казахстан до 20 февраля ежегодно проект соответствующего решения о внесении дополнений в Перечень.";
в Перечне международных и государственных организаций, зарубежных неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Международные организации" дополнить пунктами 48-2, 48-3, 48-4 следующего содержания:
"48-2. Международный научно-технический центр (МНТЦ)
48-3. Организация договора о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний (ОДВЗЯИ)
48-4. Глобальный Фонд по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией";
раздел "Государственные организации" дополнить пунктами 76-1 и 76-2 следующего содержания:
"76-1. Американский фонд "Инициатива по снижению ядерной угрозы" (NTI)
76-2. Американский фонд развития гражданских исследований (CDRF)";
раздел "Зарубежные неправительственные общественные организации и фонды" дополнить пунктами 152 и 153 следующего содержания:
"152. Корпоративный фонд "United Way International"
153. Нидерландский фонд "ICCO" (Межцерковная организация для сотрудничества с развивающими странами)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1201 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 376 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 376 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, шетелдiк үкiметтiк емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1753 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 589-құжат) мынадай толықтырулар енгізiлсiн:
1-тармақ "тiзбесi" деген сөзден кейiн "(бұдан әрi - Тiзбе)" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Гранттарды тарту және пайдалану жөнiндегi жұмыстарды үйлестiрудi жүзеге асыратын уәкiлеттi орган мүдделi мемлекеттiк органдар Тiзбеге енгiзуге ұсынатын ұйымдар қызметiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң (Салық кодексi) 10-бабының   1-тармағы 4) тармақшасының талаптарына сәйкестiгiн айқындау жөнiндегi iс шараларды өткiзгеннен кейiн орынды жағдайда жыл сайын 20 ақпанға дейiн Тiзбеге толықтырулар енгiзу туралы тиiстi шешiмнiң жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзедi деп белгiленсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Гранттар беретiн халықаралық және мемлекеттiк ұйымдардың, шетелдiк үкiметтiк емес қоғамдық ұйымдардың және қорлардың тiзбесiнде:
"Халықаралық ұйымдар" деген бөлiм мынадай мазмұндағы 48-2, 48-3, 48-4-тармақтармен толықтырылсын;
"48-2. Халықаралық ғылыми-техникалық орталық (ХҒТО)
48-3. Ядролық сынақтарға жалпыға бiрдей тыйым салу туралы шарт ұйымы (ЯСЖТШҰ)
48-4 ЖҚТБ-ға, туберкулезге және малярияға қарсы күрес жөнiндегi жаһандық қор";
"Мемлекеттiк ұйымдар" деген бөлiм мынадай мазмұндағы 76-1 және 76-2-тармақтармен толықтырылсын:
"76-1. "Ядролық қатердi азайту жөнiндегi бастама (NTI)" американ қоры
76-2. Американ азаматтық зерттеулердi дамыту қоры (CDRF)";
"Шетелдiк үкiметтiк емес қоғамдық ұйымдар және қорлар" деген бөлiм мынадай мазмұндағы 152 және 153-тармақтармен толықтырылсын:
"152. "United Way International" корпоративтiк қоры
153. "IССО" нидерланд қоры (Дамушы елдермен ынтымақтастық орнатуға арналған шiркеуаралық ұйым)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi