О досрочном погашении гарантированных государством займов, привлеченных акционерным обществом открытого типа "Акционерная компания "Легпром" и акционерным обществом "Максат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2003 года N 1268
В соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить досрочное погашение по гарантированным государством займам, привлеченным акционерным обществом открытого типа "Акционерная компания "Легпром" и акционерным обществом "Максат", ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан, путем исполнения государственной гарантии Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 0000045, в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год по программе 081 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям".
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Жеңiл өнеркәсiп" акционерлiк компаниясы" ашық үлгідегі акционерлiк қоғамы және "Мақсат" акционерлiк қоғамы тартқан мемлекет кепiлдiк берген қарыздарды мерзiмiнен бұрын өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 18 желтоқсандағы N 1268 қаулысы
"Мемлекеттiк және мемлекет кепiлдiк берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының 25-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 0000045 мемлекеттiк кепiлдiгiн орындау жолымен Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған "Жеңiл өнеркәсiп" акционерлiк қоғамы" ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамы және "Мақсат" акционерлiк қоғамы тартқан мемлекет кепілдiк берген қарыздар бойынша 2003 жылға арналған республикалық бюджетте 081 "Мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндеттемелердi орындау" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегiнде мерзiмiнен бұрын өтеу жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi