О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 782
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года N 1274
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление  Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года N 782 "Об утверждении Правил проведения независимой экспертизы соответствия таможенной стоимости товаров, импортируемых в Республику Казахстан, их качеству и количеству" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 238).
2. Агентству таможенного контроля Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять нормативный акт, определяющий порядок проведения независимой экспертизы.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі N 782 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 19 желтоқсандағы N 1274 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасына импортталатын тауарлардың кедендік құнының олардың сапасы мен санынан сәйкестігіне тәуелсіз сараптама жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 16 шілдедегі N 782 қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 22, 238-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен тәуелсіз сараптама жүргізу тәртібін айқындайтын нормативтік кесімді қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі