О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1291
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 декабря 2002 года "О республиканском бюджете на 2003 год" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" и во исполнение решения суда города Астаны от 13 декабря 2001 года и определения суда города Астаны от 2 сентября 2003 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2003 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов, средства в размере 64 435 979 (шестьдесят четыре миллиона четыреста тридцать пять тысяч девятьсот семьдесят девять) тенге для частичного исполнения решения суда города Астаны от 13 декабря 2001 года, вынесенного в пользу открытого акционерного общества "Алматыкурылыс".
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнің резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1291 қаулысы
"2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 12 желтоқсандағы Заңына және "Қазақстан Республикасының Yкіметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408 қаулысына сәйкес және Астана қаласы сотының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы шешiмiн әрi Астана қаласы сотының 2003 жылғы 2 қыркүйектегі ұйғарымын орындау үшін Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне 2003 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдардың және олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен Астана қаласы сотының "Алматықұрылыс" ашық акционерлiк қоғамының пайдасына шығарылған 2001 жылғы 13 желтоқсандағы шешiмiн iшiнара орындау үшiн 64 435 979 (алпыс төрт миллион төрт жүз отыз бес мың тоғыз жүз жетпiс тоғыз) теңге мөлшерiнде қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі