О признании утратившим в силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2001 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 1308
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан N 873 от 26 июня 2001 года "О внедрение системы повременного учета стоимости местных телефонных соединений на сетях телекоммуникаций Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 маусымдағы N 873 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 1308 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының телекоммуникация желілеріндегі жергілікті телефон қосылыстарының құнын есептеудің уақыттық жүйесін енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 маусымдағы N 873 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі