О Сагыне Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1319
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Сагына Халела председателем Комитета фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Х.Сағын туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1319 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Халел Сағын Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсібі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі